دانلود تحقیق درباره حرکات اصلاحی زانوی پرانتزی

دانلود تحقیق درباره حرکات اصلاحی زانوی پرانتزی
دانلود تحقیق درباره حرکات اصلاحی زانوی پرانتزی|971262|zt

تعداد صفحات:6

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

حرکات اصلاحی زانوی پرانتزی
یکی از عوامل ایجاد پای پرانتزی عدم توازن عضلانی در پاست.
در واقع در این عارضه عضله ی داخلی همسترینگ ، واستوس مدیالیس و کوادری دچار ضعف شده اند. همین ضعف تعادل و پوسچر طبیعی فرد را بهم زده و در دراز مدت موجب ایجاد پای پرانتزی می شود.


الف) تقویت عضلات داخلی ران و همسترینگ :


تمرین اول :
مانند شکل به پهلو دراز بشکید و سر را روی آرنج قرار دهید پای بالایی را روی صندلی قرار دهید تا پای پایینی بتواند به سمت بالا حرکت کند . حال پای زیرین را ۱۰ بار بالا آورید و هر بار ۱۰ ثانیه نگه دارید. برای اینکه بتوانید این تمرین را بیشتر بر روی بخش داخلی همسترینگ متمرکز کنید بهتر است کمی بسمت جلو یا شکم متمایل شوید تا بیشتر سمت داخل و خلفی ران در هنگام بلند کردن پا فعالیت نماید.مطالب دیگر:
📂انتقادگرى و انتقادپذیرى در حكومت علوى📂پاورپوینت ایدز و علایم آن📂پاورپوینت انسان با خود بیگانه📂جزوه بسیار کاربردی گیج های جوشکاری📂پاورپوینت تیراندازی (تفنگ بادی-کمان)📂الگوریتم ژنتیک📂بیماری های ویروسی گیاهان جالیزی📂جزوه آموزشی استاندارد API AWS ، ASME📂دانلود پاورپوینت حسابرسی مبتنی بر ریسک📂دوره آموزشی آشنایی با استانداردها، شناخت فولادها و چدنهای متداول در صنعت و چگونگی استفاده ازكتاب كلید فولاد📂دستورالعمل اجرای پروژه های خطوط انتقال گاز📂دانلود پاورپوینت انگلیسی با عنوان پیاز ( Alliums - Onions )📂دانلود پاورپوینت نكات مهم در زراعت سیب زمینی📂پروژه php جهت مدیریت رستوران📂آموزش کامل و جامع زبان برنامه نویسی html📂مقاله بررسی اهمیت حفاظت از حریم شخصی در فناوری RFID📂مروری بر سیستم های آگاه از زمینه در محاسبات فراگیر📂مقدمه ای بر کلان داده در رایانش ابری📂نمونه یک سایت ساده به زبان html📂پاورپوینت آب📂برنامه ریزی و طراحی تمرین در ورزش📂پاورپوینت تاسیس و مدیریت بنگاه اقتصادی📂آشنایی مسؤولان دفاتر با اصول و مهارتهای لازمه📂پاورپوینت یوگا📂پاورپوینت سیاهی پنهان گندم