دانلود تحقیق درباره تشخیص ژنتیکی قبل از لقاح

دانلود تحقیق درباره تشخیص ژنتیکی قبل از لقاح
دانلود تحقیق درباره تشخیص ژنتیکی قبل از لقاح |946651|zt

تعداد صفحات:9

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

PGD

موضوع اصلی : تشخیص ژنتیکی قبل از لقاح

PGD می تواند روی گیاهک تخم پیش از انتقال آن انجام شود . یک آزمایش شبیه اما کلی به نام هاپلوتپین قبل از لقاح صورت گرفت.

FCSI یک توسعه اخیر مربوط به Lrf است که اجازه می دهد اسپرم مستقیما به تخم منتقل شود . این وقتی استفاده می شود که اسپرم به سختی در تخمک نفوذ می کند و در این موارد ممکن است از نطفه ی اهدایی استفاده شود . FCSI وقتی استفاده می شود که تعداد اسپرم ها خیلی کم باشد . FCSI منجر به میزان موفقیتی برابر با Lrf می شود .

ZIFT

در فرآیند ZIFT ، تخم ها از زن گرفته ، بارور می شوند و سپس در لوله های فالوپین زن بیش از رحم قرار داده می شوند .

GIFI

در فرآیند GIFI ، تخم ها از زن گرفته می شوند در لوله های فالوپین با اسپرم مرد قرار داده می شوند . این اجازه می دهد که لقاح در درون بدن زن قرار می گیرد . بنابراین ، این تنوع در واقع لقاح مصنوعی است نه طبیعی .مطالب دیگر:
تحقیق درباره غرقابتحقیق درباره غشای سلولیتحقیق درباره غيبت امام مهدىتحقیق درباره فارابیتحقیق درباره فاسیولا هپاتیکاتحقیق درباره فاطمه (س)تحقیق درباره فرستنده امواج ویدئویی تحقیق درباره فرق شیطان و ابلیستحقیق درباره فرهنگ از دیدگاه مرجعتحقیق درباره فعالیت انتخاباتی احزاب و چهره های سیاسیتحقیق درباره فقر وتوسعه شهريتحقیق درباره فقر و جدايي‌ نژادي‌ در مراكز شهري‌ تحقیق درباره فلسفهتحقیق درباره فناوري آموزشي و روشهای تدریس متنوعتحقیق درباره فناوري‌هاي امنيت اطلاعات كامپيوترتحقیق درباره فهرستنويسي صفحات وب و اینترنتتحقیق درباره فورج آلياژهاي آلومينيمتحقیق درباره سپر محافظ تحقیق درباره قارچ كامبوجا تحقیق درباره قارچتحقیق درباره قارچ ويروسهاتحقیق درباره قاره آفریقاتحقیق درباره قانون جهانی گرانشتحقیق درباره قتل در حكم شبه عمد در قانون مجازات اسلاميتحقیق درباره قتل ناشي از اشتباه