مجتمع های تولید ی پتروشیمی و ظرفیت آنها

مجتمع های تولید ی پتروشیمی و ظرفیت آنها
مجتمع های تولید ی پتروشیمی و ظرفیت آنها|50678148|zt

حجم فایل : 487.0 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 11
بنام خدا


شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
مساحت: 36 هکتار
سال تاسیس: 1377
پتروشیمی بوعلی سینا


شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : سایت چهار و سایت 2 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
مساحت: 54 هکتار
سال تاسیس: 1378 پتروشیمی فجر


شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مساحت: حدود 61 هکتار
سال تاسیس: 1380
پتروشیمی نوری (برزویه)


شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مساحت: 23 هکتار + 14 هکتار واحد EB/SM
سال تاسیس: اسفند ماه 1377 پتروشیمی پارس


شرکت ملی صنایع پتروشیمی مجتمع : منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
مساحت: 110 هکتار
سال تاسیس: 1379
پتروشیمی مبین پتروشيمي تندگويان شركت پتروشيمي شهيد تندگويان مجري طرحهاي اسيد ترفتاليك خالص و پلي اتيلن ترفتالات اول ودوم مي باشد كه در دو فاز اجرا گرديده است . كل مساحت طرح 34 هكتار مي باشد و عمليات اجرايي وساخت آنها از سال 1377 شروع گرديد .
توليدات اين مجتمع در فاز 1 و فاز 2 بقرار زير مي باشد
8 پتروشيمي خوزستان
پتروشيمي خوزستان در تاريخ بيست و ششم اسفندماه سال 1376 در مساحت 10 هكتار در منطقه وي‍ژه اقتصادي پتروشيمي تاسيس شد . فاز يك ( واحد رزين هاي اپوكسي ) در تير ماه 1383 و فاز دو (‌پلي كربنات ) در دي ماه 1386 به توليد تجاري رسيده است . عمده محصولات اين شركت بشرح زير مي باشد .
9
...مطالب دیگر:
بررسی بهینه سازی مصرف انرژی در واحدهای مختلفبیماری ایدز و بررسي نگرش دانشجويان روان شناسي به بيماري ايدز و جنبه های روحی آنبهينه‌يابي اقتصادي سيستم لجن فعالبهينه سازي كنداسورهاي لوله ـ پرّه دار با استفاده از يك سيستم هوشمندآشنایی با بيماری های درختان زيتون و علائم و مبارزه با آنهابيماري لكه سفيد در ماهي يا Ich و تشخیص ،علائم، پیگیری و درمان آنآشنایی با بيماری ريشه آرميلاريا و بیماری حشرات در چوب و بیماری درختان زیتونبررسي اپيدميولوژي، شيوع و سير انواع بيماريهاي عفوني برروي معتاد تزريقيآشنایی با انواع بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی و بررسی آنها در ایرانفعالیتهاو ورزش های روزانه برای جلوگیری از بروز بیماری های قلبیطراحی تقويت كننده ترانزيستوري RFتولید طناب پلاستیکی ، نحوه ساخت ، نیروی انسانی و محاسبه هزینه هافرآيندهاي حالت ناپايدار و batch (پخت در كوره) (نرم كردن با روغن داغ) و بررسی مبدل هانگرش دوباره ی جهان به گیاهان دارویی ، گیاه شناسی و بررسی گیاهان درمانیآشنایی با انواع علفهای هرز ، کنترل و مدیریت گیاهان هرز و استفاده از علفکشاشتغال و کارآفرینی در تاکسی تلفنی کوشا سیر خراسانتاریخچه و علت حجاب ، حدود و فلسفه پوشش ، فتواها و احکام حجابمتن کامل قرآن کریم ( عربی )آشنایی با قسمت های مختلف مغز و نخاع و تشریح چشمآشنایی با تاریخچه فرش و قالیبافی در تاریخ ایرانطراحی پستهای فشار قوی و اثر رطوبت خاک و اثر قطر الکترود زمینقتل ، تجاوز ، فرزندکشی و همسرکشی در ایراناستانداردهای قوطی کنسرو ، فرآیند تولید کنسرو و رب گوجه فرنگیفرآوری و برداشت سیب و ویژگی های آب سیبپیشینه و ویژگی های استان قزوین و آشنایی با مسجد جامع قزوین