دانلود کتاب صوتی هو اوپونو پونو: حضور در وضعیت صفر

دانلود کتاب صوتی هو اوپونو پونو: حضور در وضعیت صفر
دانلود کتاب صوتی هو اوپونو پونو: حضور در وضعیت صفر|50658270|zt

عنوان کتاب: هو اوپونو پونو: حضور در وضعیت صفر


نویسنده: جو ویتالی


مترجم: فرهاد فروغمند


گوینده: الهه مسعود


فرمت فایل ها: mp3


تعداد فایل ها: 24


حجم کل فایل ها: 130 مگابایت


مدت زمان پخش: 4 ساعت و 41 دقیقه


زبان: فارسی


توضیحات:دکتر جو وایتلی نویسنده کتاب محدودیت صفر معتقد است که با رجوع به درون خود و پذیرش صد در صدی ‏مسئولیت‌ها وهمچنین با رسیدن به محدودیت صفر یعنی جایی که هچگونه محدودیتی وجود ندارد ‏می‌توان اکثر مشکلات را حل کرد و این کار را توسط روش هو اپونو پونو بیان می‌کند. حالت صفر را ‏که درآن هیچ محدودیتی وجود ندارد می‌توان به عشق خالص تفسیر کرد.‏


احتمالاً دکتر جو وایتلی را از فیلم راز به یاد می‌آورید. در آن هنگام حدود ده سال بود که با آثار او آشنا بودم و تقریباً تمامی کتاب‌ها و اکثر مقالاتش را خوانده بودم. او در یک فایل صوتی که آن را دانلود کرده بودم به صراحت از هو اوپوتو پوتو تعریف و تمجید می‌نمود. پس از مدتی هم کتابی درباره آن به رشته تحریر درآورد که ترجمه آن در دست شماست.


بگذارید این طور بگویم: هر کسی عینکی دارد که دنیا را از پشت آن میبیند. تمامی مذاهب، فلسفه ها، درمانها، نویسنده ها، سخنرانان، اساتید دنیا را از طریق چهارچوب ذهنی خاصی درک می نمایند. در این کتاب می آموزید که چگونه عینک جدیدی بزنید که از همه ی عینک های دیگر بهتر باشد. وقتی هم که در این کار موفق شوید به جایی میرسید که آن را محدودیت صفر می نامیم.


هو اوپونو پونو به طور خلاصه به معنی درست کردن اشتباهات و فرایند تحول است.‏


همیشه می دانستم که “مسئولیت کل” به این معنی است که من مسئولم برای همه ی کارهایی که انجام می دهم و هر آنچه که فکر می کنم . به نظر من همه ی مردم در مورد “مسئولیت کل” این طور فکر می کنند: ما مسئول آنچه انجام می دهیم هستیم نه آنچه که انجام می شود!


به طور کامل مسئولیت همه چیز در زندگی خود را بر عهده بگیرید. باید مسئولیت صددرصد زندگی ‏خود را بپذیریم بدون هیچگونه استثناء بهانه و یا راه گریزی. مسئولیت کامل یعنی پذیرش همه چیز حتی ‏افرادی که همراه با مشکلاتشان به زندگی شما وارد می‌شوند، چون مشکلات آن‌ها مشکلات شما نیز ‏هست، آن‌ها در زندگیتان حضور یافته‌اند و اگر مسئولیت کامل زندگی خود را بپذیرید باید مسئولیت ‏کامل آنچه را هم که آنان تجربه می‌کنند قبول کنید.‏..

فروشگاه آنلاین محصولات فایلی


پشتیبانی خرید:


09332126947


nradownload@yahoo.com
مطالب دیگر:
📌پاورپوینت بررسی روشهاي حل و فصل بين المللي اختلافات در حقوق مالكيت معنوي📌پاورپوینت بررسی شیوه های پرداخت در بیع بین الملل📌پاورپوینت بررسی مسئولیت متصدی حمل و نقل دریایی مسافر📌پاورپوینت بررسی مقررات مشترک ناظر به تعهدات بایع و مشتری در کنوانسیون بیع بین المللی کالا 1980📌پاورپوینت انجمن حمایت و غرامت متقابل کلوپ های پی اند ای📌پاورپوینت بررسی انواع بیمه‌های اتکایی از لحاظ حقوقی📌پاورپوینت بررسی بیمه حمل و نقل دریایی📌پاورپوینت بررسی راهکارهای توسعه و گسترش نفوذ بیمه عمر در صنعت بیمۀ کشور📌پاورپوینت آژانس چند جانبه تضمین سرمایه گذاری (Miga)📌پاورپوینت با موضوع بانكداري راستین📌پاورپوینت بررسی کلاهبرداری رایانه ای از نظر حقوقی (ویژه ارائه کلاسی درس حقوق تجارت الکترونیک)📌پاورپوینت بررسی حمایت از اسرار تجاری در فضای مجازی از نظر حقوقی📌پاورپوینت بررسی کودک آزاری و کودکان شاهد خشونت خانگی📌پاورپوینت بررسی گواهينامه هاي پزشكي و رازپوشي حرفه اي از نظر حقوقی📌پاورپوینت بررسی آثار فسخ بیع موضوع مواد 81 الی 84📌پاورپوینت حمایت از علائم تجاری در قانون تجارت الکترونیک ایران (ویژه ارائه کلاسی درس حقوق تجارت الکترونیک)📌پاورپوینت آشنایی با دفاتر صدور گواهی الکترونیک از نظر حقوق تجارت الکتروینک📌پاورپوینت بررسی قواعد تبلیغ در حقوق تجارت الکترونیک📌پاورپوینت مبانی مدیریت استراتژیک📌پاورپوینت آشنایی با حقوق معلولان در سازمان ملل و کنوانسيون جهانی حقوق افراد دارای معلوليت📌پاورپوینت کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD)📌دانلود فایل آماده برش طرح درب وردی به صورت اسلیمی با فرمت dxf مخصوص cnc و لیزر برش چوب و فلزات📌پاورپوینت بررسی اجزای سیستم یکپارچه بانکداری راستین در سود و زیان مشارکت📌پاورپوینت بررسی انواع ريسک ها در بانک📌پاورپوینت بررسی پروتکل برداشت بین بانکی (IWP) در بانکداری راستین