دانلود تحقیق در موردپروار بندی گوساله

دانلود تحقیق در موردپروار بندی گوساله
دانلود تحقیق در موردپروار بندی گوساله|50529313|zt

نام فایل : پروار بندی گوساله


فرمت : .ppt


تعداد صفحه/اسلاید : 37


حجم : 2 مگابایتبی گمان از قرون گذشته تا آیندگان.نوع بشر در اولین اقدامات خود رفع گرسنگی را ملاک قرار داده و خواهد داد.غذا بویزه نوع حیوانی آننقش سرنوشت سازی در استقالال و سلامت و پویندگی و سازندگی ملل و اقوام داشته و خواهد داشت.هرفرد و اجتماعی که ازحیث مواد غذایی فقیر می باشند اقتدار در تفکر.سیاست و اقتصاد خودرا کم کم به ورطه فنا خواهد سپردوسلطه پذیر مقتدران و ثروتمندان خواهد شد.چرا که بدون امکانات و تجهیزات مورد نیازجوامع امروزی می توان گذران عمر نموداما بدون آذوقه و توشه هرگز .تولید و تامین مواد غذایی از انجا که از ضروریات اساسی و اولیه زندگی انسانها محسوب شده و هرگونه اهمال و سهل انگاری و غفلت در این امربا بازتابهای غیرقابل جبرانی همراه خواهد بودلذا بر ماست که امروزاین نیاز حیاتی و سرنوشت ساز ملت رابیش از پیش باور کنیم و خدایی ناکرده با کوتاهی و ضعف موجبات تباهی و انقراض و شکست آیندگان رافراهم نیاوریم که نیاز امروز را باید پاسخگو بود چرا که فردانیازی دیگر به آن افزوده خواهد شد.ارج نهادن به تلاش هموطنانی است که سوای جوانب اشتغال و سودآوری همت خویش را در زمینه تولید جزم نموده و با قبول زحمات طاقت فرسا گامی در راه توسعه و قطع وابستگی بر میدارند.
واینک هموطنان دیگر با میل شخصی و با نیات خیر خواهانه قدم در راه تولید نهاده و با مشارکت در عرصه پرورش دامگوشتی خواهان خدمت به جامعه نیازمند کنونی است.جامعه ای که به پروتئین به عنوان یک ضرورت حتمی در رشد حجسمی و شکوفایی خلاقیتهای ذهنی کودکان خود و به عنوان یک ماده مغذی در حفظ و نگهداری سلامت سایر افراد خود می نگرند.
مهم به بار نیاید مگر آنکه پایه های رفاه و آسایش را در خودکفایی و استقلال جستجو کنیم و به یقین باید اظهار داشت که ریشه های استقلال در فعالیت های دامپروری و کشاورزی است هر چه ین دو بخش پویا تر باشند صنایع وابسته فعال تر وهرچه صنعت در این دوخادم تر باشد شکوفایی ثمره خودکفایی خوش منظرتر خواهد بود
1)
هدف ایجادیک واحد پرواربندی گوساله به ظرفیت 300 راس از نزاد آمیخته در روستای ابراهیم آبادآبیک میباشد.
برای اجرای طرح نیاز به ساختمانها و تاسیسات پرواربندی گوساله با مشخصاتی که ذکر خواهدشد می باشد.این واحد تحت شرایط متعارف س از تکمیل و بهره برداری قادر خواهد بود در سال اول116تن گوشت و585تن کود(با در نظر گرفتن تلفات)تولید نماید.
2)
مجری طرح سید رحمت اله اسدی می باشد که در امر پرورش و پروار گوساله ها با(همکاری مسئول فنی طرح)اطلاعات و تجاربی که از آنان سراغ می رود قادر خواهند بود به خوبی دامداری خود را سرپرستی و اعمال مدیریت نمایند.
3)
محل و موقعیت و محل اجرای طرح کیلومتر 17 جاده طالقان از سه راه قشلاق بخش آبیک می باشد.
امکانات منطقه از لحاظ آب جهت شرب دامها با توجه به آب طالقان رود و مجوز اداره کل آب منطقه اردبیل دال بر استفاده از آب تحت ارضی پس از اخذ مجوز قانونی مناسب بوده و علاوه بر آن نیروی امسانی لازم در دسترس و بازار مصرف و فروش تولیدات نیز با نزدیکی به شهر آبیک کشتارگاه زیاران و قزوین و کرج و تهران فراهم است.

4)
شرایط اقلیمی روستای ابراهیم آباد برای کشاورزی و علوفه داری مناسب بوده و هست. اما از آنجا که مجری قراردادکشت و علوفه خود را از زارعین طرف قرداد خریداری می نماید مشکل خاصی در تهیه مایحتاج غذایی وجود ندارد.
تدارک دیگر اقلام خوراک دام نیز به علت نزدیکی به قزوین و سه راه کرج وتهران بودن محل اجرای طرح کاری است عملی و مقدور و میسر.
5)
میزان سرمایه گذاری براساس محاسبات انجام شده برای ایجاد ساختمانها پرواربندی گوساله و اماکن وابسته به آن و تاسیسات آبرسانی و برق و خرید گوساله و همه همه نیاز به حدود3829068 هزار ریال سرمایه گذاری می باشد.
6)
ساختمان و تاسیسات به منظور پروار گوساله ها از جایگاه باز(openshad)که عبارت از یک ساختمان بسیار ساده بوده و از سه طرف بوسیله دیوار مسدود واز یک طرف باز می باشد استفاده می گردد این بنا پشت به بادورود آفتاب بوده و کاملا از رطوبت احتمالی در امان می باشد. در جلوی این جایگاه بهاربند قرارداشته که این محوطه بوسیله دیوار و یا نرده کشی محصور می گردد.در این قسمت آبخور و آبشخور لازم مورد نیاز متناسب با تعداد دام بنا خواهد شد.انبارها و سیلو و دفتر مدیریت و محل عملیات دامپزشکی نیز با ظرافت در گوشه ای از زمین احداث خواهد شد تا زیبایی مکان نیز محوظ بماند.
نام طرح:پرواربندی گوساله
ظرفیت:300راسی
محل روستای ابراهیم آباد-بخش آبیک
مجری:آقای سید رحمت اله اسدی
مساحت زمین:برای ساختمان و تاسیسات50000متر مربع یا5/0 هکتار
مساحت کل زمین:5هکتار(قراردادکشت)+50000مترمربع(5/0هکتار)
=5/5هکتار
میزان سرمایه مورد نیاز:3829068 هزار ریال
سهم متقاضی:1148720 هزار ریال 30درصد کل هزینه
سهم بانک:2680347 هزار ریال 70درصد کل هزینه
درآمد سالیانه:3712600 هزار ریال
مقدار کارمزد بانک:941677 هزار ریال با احتساب 6 سال برای هزینه ثابت و 3 سال برای هزینه جاری
مقدار اصل اقساط پرداختی:2680347 هزار ریال
وضعیت آب:استفاده از آب رودخانه و مجوز چاه آب برابر آیین نامه اداره کل آب
وضعیت برق:استفاده از برق منطقه ای براساس مجوز اداره برق
مدت زمان اجرا:بین 10 ماه تا 15 ماه از زمان گرفتن پروانه تاسیس
تمامی قیمت ها بر حسب هزار ریال می باشد
جمع
1027200
جمع
78200
جمع
59180
زمین از قبل تهیه و سرمایه گذاری گردیده است.از آنجا که قیمت زمین همواره محوظ و استهلاکی بر آن نیست لذا در محاسبات آورده نشده است.
در بخش زمین زراعی نیز با توجه به قرداد کشت بین مجری طرح و زارعین هزینه کاشت و داشت و برداشت به مشکل خرید علوفه و مایحتاج دامی محاسبه گردیده است.
جمع
1920000
قیمت یک کیلوگرم کنسانتره 78/0=2 / 1.56 هزار ریال می باشد.
1)
ترکیب جیره فوق قابل تغییر بدون هزینه اضافی می باشد.
2)
قیمت کنسانتره باتوجه به جدول فوق از آنجاکه از آسیاب میکسر واحد استفاده می شود بیشتر از مقدار در نظر گرفته در جدول شرح ترکیب می باشد و این به خاطر آن است که بتوان در ترکیب کنسانتره اعمال مدیریت نمود.
3)
هر دوره پروار 170 روز در نظر گرفته شده و مقادیر خوارک برای هر دوره 170 روز برآورد شده است
جمع
73200
چون مسئول واحد خود صاحب واحد می باشد لذا ایشان از سود حاصله برداشت خواهند کرد
جمع
13248
جمع
12000
جمع
5000
جمع
3960
جمع
2/7727
جمع
2629551
جمع
3829068
....مطالب دیگر:
📒تحقيق بیانیه ای از استانداردهای حسابرسی مالی طبق اصل 13 APB📒تحقيق بررسي بازار فولاد در جهان و ايران📒تحقيق پيشنهاد روشي براي بودجه‌ريزي عملياتي📒تحقيق پول در اقتصاد اسلامي📒پروژه مديريت آموزشي📒تحقیق مالي، حسابداری کالا درشرکت گاز📒پروژه مالي، بررسي ليست حقوق و دستمزد شركت زمزم📒تحقیق مالي، انبارداري📒پروژه مالي، بررسي سيستم حسابداري بانك كارآفرين (غيردولتي- سهامي عام)📒پروژه مالي اصول و طراحي سيستم انبارداري📒پروژه مالي📒تحقيق مراحل حسابداري پيمانكاري📒تحقيق پروژه مالي سيستم حسابداري در بيمه📒نقشه بخش های شهرستان لالی📒نقشه ی بخش های شهرستان علی آباد📒نقشه ی بخش های شهرستان آق قلا📒نقشه ی بخش های شهرستان آزادشهر📒نقشه ی بخش های شهرستان بندر گز📒نقشه ی بخش های شهرستان گنبد کاووس📒تحقيق تجارت الكترونيك📒تحقيق بیمه، ضرورت اقتصاد مدرن📒تحقيق ليست حساب هاي ايران بتون ساز📒تحقيق بودجه در دستگاه هاي اجرائي📒نقشه ی بخش های شهرستان گرگان📒نقشه ی بخش های شهرستان کلاله