دانلود تحقیق در موردتاریخچه شرکت صنعت رنگ روناک سهند 72 ص

دانلود تحقیق در موردتاریخچه شرکت صنعت رنگ روناک سهند 72 ص
دانلود تحقیق در موردتاریخچه شرکت صنعت رنگ روناک سهند 72 ص|50489184|zt

نام فایل : تاریخچه شرکت صنعت رنگ روناک سهند 72 ص


فرمت : .doc


تعداد صفحه/اسلاید : 55


حجم : 40 مگابایتمقدمه
رنگ در دنیای امروز نقش بسیار مهمی را در پرورش ذوق وقرایح بشری و ارضای نیازهای زیبا شناسی وی ایفا می کند. بدین جهت است که احساس رنگ را به تعبیری حس هفتم می گویند.
رنگ با حفظ اهمیت ویژه و بی چون و چرای خود در مبانی زیبایی های هنر قدیم در روزگار ما عامل پرتوانی در آراستن و جلوه گری همه آثار زندگی و زیبا گردانیدن و مطلوب نمودن کالاها و وسایلی است که به دست توانای انسان تولید می گردد. انسان در پهنه تولید، تزئین خانه ها، پوشاک و حتی نوشابه ها، آزین بندی مجالس جشن و سرور، در هنر نقاشی، صنایع کشتیرانی، امور ارتباطات، محصولات مصرفی در صنایع فضایی در همه شئونات زندگی با رنگ سر و کار دارد.
به طور کلی از رنگ علاوه بر ایجاد زیبایی محیط، جهت حفاظت اشیا در مقابل عوامل طبیعی و سببی از قبیل ضربه، خراش، ساییدگی، مواد شیمیایی، حلال ها، آب و هوای جوی و.....استفاده می گردد. به ندرت دیده شده است که سطح یک جسم مورد دید را فقط با رنگ حفاظتی بپوشانند و از رنگ رویه تزئینی استفاده ننمایند.
صنعت رنگسازی قدمت طولانی دارد. اوایل رنگ به طریق ابتدایی از روغنهای گیاهی با استفاده از آسیاب های سنگی و دستی جهت نرم کردن رنگدانه ها تولید می کردند اما امروزه با پیشرفت صنعت تکنولوژی صنعت رنگسازی پیشرفت طولانی نموده به طوری که توانسته در میدان علم و صنعت جایی پر نفوذ برای خود باز نماید و به جرأت می توان گفت که یکی از ارکان مهم هر یک از تولیدات صنایع گوناگونی که به مصارف عمومی و یا خصوصی می رسند، می باشند.
تاریخچه شرکت صنعت رنگ روناک سهند
تولید کننده انواع رنگهای صنعتی و ساختمانی از سال 1368 در راستای کمک به صنایع فلزی و غیر فلزی فعالیت خود را آغاز نموده است.
این شرکت دارای زمینی به مساحت
2500 m
2
است که دارای
900 m
2
زیر بنا می باشد و شامل سالن، آزمایشگاه، قسمت اداری و نگهبانی و همین طور خط تولید می باشد.
این شرکت دارای پروانه بهره برداری می باشد و در آن حدود
12
نفر مشغول به کار هستند. آنها بسته بندی را در حلب های
20k
و بشکه های
200k
انجام می دهند و بر چسب مخصوص شرکت را که قبلا آماده کرده اند را بر روی این حلب ها و بشکه ها نصب می کنند.
کاربرد و خواص رنگهای تولیدی این شرکت
اپوکسی زینک فسفات
: برای پیشگیری از خوردگی فلزات به کار می رود و چسبندگی مناسبی بر سطوح فلزات دارد و در برابر عوامل شیمیایی و مکانیکی پوشش مناسبی می باشد.
کلتار اپوکسی
: دارای خواص محافظتی در محیط های مرطوب قلیایی است و در برابر اسیدهای ضعیف مقاوم می باشد. این نوع رنگ روی سطوح آهن و فولاد کاربرد دارد.
رنگ پلی یورتان
: جهت پوشش سطوح فلزی به خاطر مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار عالی کاربرد دارد و از جمله کاربرد این رنگ در رنگ آمیزی قطعات خودرو و قطارها می باشد.
رنگ کوره ای آکریلیک
: از خواص بسیار خوب و مقاومت های رطوبتی و شیمیایی فوق العاده ای بر خوردار بوده با توجه به سختی بالای این نوع رنگ که دارای انعطاف پذیری مناسب و مقاوم در برابر ضربه بسیار عالی می باشد.
...مطالب دیگر:
پاورپوینت بررسی اصول تربیت فرزندان در خانوادهپاورپوینت بررسی تعارضات خانوادگی و پیامدهای آنمبانی نظری و پیشینه پژوهش تعاریف و نظریه های اینترنت و شبکه های اجتماعیمبانی نظری و پیشینه پژوهش تعاریف و نظریه های مهارت هاي زندگيمبانی نظری و پیشینه پژوهش تعاریف و نظریه های هوش هیجانی یا عاطفیمبانی نظری تحقیق و سوابق پژوهشی تعاریف و مفاهیم رضایت شغلی (فصل دوم)مبانی نظری تحقیق و سوابق پژوهشی تعاریف و مفاهیم عملکرد شغلی(فصل دوم)مبانی نظری تحقیق و سوابق پژوهشی تعاریف و مفاهیم یادگیرنده و آموزش الکترونیکی(فصل دوم)مبانی نظری تحقیق و سوابق پژوهشی تعاریف و مفاهیم اختلال یادگیری خواندن(فصل دوم)تحقیق در مورد سرمازدگي و راههاي مقابله با آنتحقیق در مورد دُم اسبيانتحقیق در مورد پرورش زيتونتحقیق در مورد کاشت خيار در گلخانهتحقیق در مورد انواع قارچتحقیق در مورد تحقيقات جهت اصلاح سبزيجات و صيفي جات (سيب زميني و پياز و ... ) براي دسترسي به محصول ساتحقیق در مورد كاشت گردو و موانع پيش روتحقیق در مورد صنعت كشاورزي وآلودگي محيط‌زيست(تركيبات آلي‌كلره)تحقیق در مورد بيابان زداييتحقیق در مورد تحقيقات براي اصلاح نباتات و محصولات زراعيتحقیق در مورد آبياري با روشهاي مختلفتحقیق در مورد كودهاي شيمياييتحقیق در مورد دفع سموم و آفات در كشاورزيتحقیق در مورد نقش گياه دارچين در درمان بيماريها و ...تحقیق در مورد کشت گوجه فرنگی در گلخانهتحقیق در مورد كشت فلفل رنگي در گلخانه