دانلود گزیده ای ازنیایش های امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه با صوت فارسی

دانلود گزیده ای ازنیایش های امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه با صوت فارسی
دانلود گزیده ای ازنیایش های امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه با صوت فارسی|50292340|zt

دانلود گزیده ای ازنیایش های امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه با صوت فارسیحضرت امام سجاد علیه السلام ملقب به زین العابدین فرزند امام حسین علیه السلام و چهارمین امام شیعیان هستند که در دوران پر از اختناق اُموی می زیسته اند. ایشان همواره از جانب ماموران تحت نظر بودند و رفت آمد آن حضرت شدیداً کنترل می شده است. به همین دلیل مردم نمی توانستند از محضر ایشان استفاده کافی نمایند.


آن حضرت برای مقابله با این خفقان و کنترل شدید حکومت از سلاح دعا و مناجات استفاده نموده و مجموعه ی صحیفه سجادیه از طرف ایشان املا گردید و فرزندان گرامی اشان امام محمد باقر علیه السلام و زید بن علی آن را به نگارش درآوردند . کتاب صحیفه سجادیه مجموعه ای از ۵۴ دعا و نیاش است. ترجمه فارسی گزیده ای از این کتاب شریف که بعد از قرآن و نهج البلاغه مهم ترین کتاب شیعیان است، به صورت مجموعه صوتی به زبان فارسی آماده شده است.این مجموعه تحت عنوان شراب بهشتی 2 توسط موسسه شراب بهشتی تهیه شده است.مشخصات:


نام خواننده: موسسه شراب بهشتی


فرمت صوتی: MP3


حجم فایل: 158 مگابایت


تاریخ انتشار: 20:56 - 96/8/26مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت کتاب و درس روانسنجی🔥پاورپوینت آشنایی با بیماری آنفولانزا🔥پاورپوینت هزینه یابی بر مبنای فعالیت و مدیریت هزینه🔥پاورپوینت تربیت جنسی و طبقه بندی نقش های جنسیتی🔥پاورپوینت آشنایی با پول و ارزهای دیجیتال 🔥پاورپوینت سال اول زندگی مشترک و چالش های آن🔥پاورپوینت آشنایی با تکنیک دلفی جهت تصمیم گیری گروهی🔥پاورپوینت بیماری اوتیسم و مشکلات ارتباطی این بیماران🔥پاورپوينت آشنایی با تناسبات طلایی🔥پاورپوینت تهاتر (روابط مالی و اعتباری) در ایران و جهان 🔥پاورپوینت آشنایی با روش تاپسیس topsis🔥پاورپوینت آشنایی با زندگینامه و آثار پروفسور بهرام شیردل🔥پاورپوینت آشنایی با سرطان های رایج در زنان🔥پاورپوینت آشنایی با سقف کاذب و انواع آن🔥پاورپوینت آشنایی با سیاست های خانه سازی 🔥پاورپوینت یادگیری و انواع سبک های آن🔥پاورپوینت آشنایی با سیستم حمل و نقل هوشمند🔥پاورپوينت آشنایی با شهر هوشمند🔥پاورپوینت خلاقیت سازمانی و عوامل موثر بر خلاقیت🔥پاورپوینت آشنایی با صنعت کشاورزی🔥پاورپوینت آشنایی با طبیعت سبز در معماری🔥پاورپوینت آشنایی با طراحی کانسپت در معماری🔥پاورپوینت کتاب و درس اصول و مبانی تربیت بدنی و ورزش - مولفان احمد آذربانی – رضا کلانتری🔥پاورپوینت آشنایی با فرهنگ در معماری🔥پاورپوینت آشنایی با فولدینگ