پاورپوینت آموزشی مبدلهای حرارتی در صنعت

پاورپوینت آموزشی مبدلهای حرارتی در صنعت
پاورپوینت آموزشی مبدلهای حرارتی در صنعت|42095320|zt

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات67حجم3135/533 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته صنایع در قالب 67 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

در طبیعت و زندگی روزمره،ما نیاز داریم موادی را سرد یا گرم کنیم آب را بجوش آوریم یا در تابستان از کولر استفاده کنیم تا هوای محیط داخل را خنک کنیم ویا در زمستان اتاق را گرم کنیم. این گرمایش یا سرمایش سیستم ها را در اصطلاح علمی انتقال حرارت می گویند.

در یک کارخانه شیمیایی برای انجام واکنشها یا سرد کردن و گرم کردن مواد فرایندی نیاز به استفاده از یک ماده واسطه است که وظیفه آن انتقال حرارت و رساندن شرایط مواد فرایندی به دمای مطلوب است. به همین منظور از مبدل استفاده میشود مبدلها یا برای انتقال حرارت قبل از ورود به فرآیند یا پس از فرایند استفاده شود.


فهرست مطالب
انتقال حرارت جابجایی
انتقال حرارت تشعشعی
مبدل ها
کلیات
انواع مبدل
مبدلها از نظر شرایط تماس
از نظر جهت جریان
از نظر ساختمان
Double pipes
مبدل spiral
مبدل plate
Air cooler
مبدل shell & tubes
مبدل های خاص
کندانسور
ریبویلر
کولر
چیلر
EVAPORATOR & VAPORIZER"

مطالب دیگر:
🔍تحقیق درباره نگاهي به سازمانهاي مجازي سازمانهاي آينده🔍تحقیق درباره منابع انساني با كيفيت ؛ كليد طلايي رقابت🔍تحقیق درباره نقش سرمايه‌گذاري‌ها و سيستم‌هاي اطلاعات حسابداري در توسعه 🔍تحقیق درباره میکروسکوپ های الکترونی 🔍تحقیق درباره نهاد اجتماعی 🔍تحقیق درباره نهضت ملي شدن صنعت نفت ايران🔍تحقیق درباره ورزس و بیماری مفصلی 🔍تحقیق درباره واليبال🔍تحقیق درباره نيازهاي آموزشي و ترويجي توتون كاران🔍تحقیق درباره وصيت نامه شهيد رشيد الماسی 🔍تحقیق درباره يادداشتي بر داستان «فردا»ي صادق هدايت از محمد بهارلو🔍تحقیق درباره هندسه بردارها🔍تحقیق درباره ويژگي‌هاي آب🔍تحقیق درباره ورزش زن و زندگی🔍تحقیق درباره ويروس 🔍تحقیق درباره ورزش و تربيت ذهني (رواني)🔍تحقیق درباره ورزش و عضلات🔍تحقیق درباره هزينه يابي كيفيت در پروژه ها🔍تحقیق درباره وضعیت طبیعی و جغرافیایی یونان🔍تحقیق درباره ورزش هاي قدرتي براي پيشگيري از پوكي استخوان🔍تحقیق درباره ورزش و زندگی🔍پاورپوینت انواع اتصالات جوش🔍مجموعه علائم اختصاری نقشه کشی ساختمانی و صنعتی🔍فایل اکسل فیش حقوقی و ثبت مرخصی (بدون قفل)🔍دانلود گزارش کار درمانگاه دام و طیور