پاورپوینت راهکارهایی برای پیشگیری از ترویج فرهنگ بی حجابی

پاورپوینت راهکارهایی برای پیشگیری از ترویج فرهنگ بی حجابی
پاورپوینت راهکارهایی برای پیشگیری از ترویج فرهنگ بی حجابی|42090419|zt

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات26حجم2812/172 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته معارف اسلامی در قالب 26 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


حجاب اسلامی اصطلاحی است به معنای مجموعه رفتار های پرهیزکارانه که باید میان دو نامحرم برقرار شود، که مانع از به وجود آمدن هر نوع تمایل نا مشروع یا غیر الهی می شود. عفاف عفت، ملکه ی نفسانی و صفت راسخ در جان انسان است که با تعدیل و کنترل قوه ی شهوت از افراط و تفریط حاصل می شود.

یکی دیگر از راه های عمومی ترویج پوشش دینی، امر به حجاب و نهی از بی حجابی و جلوه گری است. اگر امر و نهی دینی، با گستردگی و شهامت در جامعه اجرا گردد و افراد خودنما همواره مورد امر به معروف جامعه ی اسلامی قرار گیرند، بخش زیادی از مشکل ابتذال جامعه برطرف می شود. 1. امتیاز نهی از منکر بر امر به معروف غالباً زشتی انجام محرمات از قبح ترک واجبات بیشتر است، و به تعبیر دیگر، تخریب بتخانه از ساختن مسجد بهتر است.

عنوان:
● حجاب
● آثار فردی حجاب
● آثار و پیامدهای بدحجابی
● ۲٫ اجتماعی
● عوامل تضعیف فرهنگ حجاب و پوشش در جامعه
● ۳٫ عوامل اجتماعی
● – نقش ادارات، سازمان ها و دستگاه های اجرایی
● نقش قوانین اجتماعی
● – نقش رسانه جمعی
● – نقش امر به معروف
● راهکارهایی برای پیشگیری از ترویج فرهنگ بی حجابی
● ۲- خانوادگی
● ۳٫ اجتماعی
● راه کارهای پیشنهادی برای گزارش و خبر
● راه کارهای پیشنهادی برای برنامه های کارشناسی
● کارکردهای سیما در زمینه ی حجاب و عفاف
● تدوین نظام اداری، ‌اجرایی کشور بر اساس مبانی ارزشی و دینی
● ‌مسائلی که در سطح جامعه و در منظر عام مردم به وقوع می پیوندد
● نقش ها و برنامه های حمایتی دولت
● نقش ها و برنامه های حفاظتی دولت
● پیشنهادهایی برای نهادینه سازی و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف


"

مطالب دیگر:
پاورپوینت گذر در تحولپاورپوینت ماهیت و انواع تحول سازمانیپاورپوینت مدیریت ‌تحول و آینده آنپاورپوینت مدیریت مداخلاتپاورپوینت نقش مدیریت تحول در اثربخشی سازمانیپاورپوینت خلاصه کتاب آسیب شناسی ورزشی 1 و 2پاورپوینت جزوه درسی فیزیک پایه 2 (براساس جلد سوم کتاب فیزیک هالیدی)پاورپوینت هزینه یابی بر مبنای فعالیت زمان گرا (TDABC)پاورپوینت بررسی محل کار (WPR)پاورپوینت بررسی موارد خاص در تئوری تقاضاپاورپوینت تئوري رفتار توليدكنندهپاورپوینت تئوري رفتار مصرف‌ كنندهپاورپوینت گسترش تئوري رفتار مصرف كنندهپاورپوینت امداد و کمک های اولیهپاورپوینت کتاب اصول ژئوشيمي ميسون و مرجزوه حقوق اداری 2پاورپوینت تجزیه و تحلیل درونی صورت های مالیپاورپوینت تجزیه و تحلیل مقایسه ای صورت های مالیپاورپوینت کلیات تجزیه و تحلیل صورت های مالیتحقیق آماده کوچک سازی و اثرات آن در سازمانراهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته های علوم پایهطرح توجیهی پرورش قوچ، میش و آهوی وحشی به ظرفیت 1500 راس در سالپاورپوینت بازارهای جدید (New Markets)مقاله ترجمه شده تحلیل فناوری و مدیریت استراتژیک از تقلید تا نوآوری: تکامل قابلیت های تحقیق و توسعهمجموعه آموزشی پرورش کدو تخم کاغذی به همراه مقالات معتبر علمی