دانلود پاورپوینت مکانزیم پله برقی

دانلود پاورپوینت مکانزیم پله برقی
دانلود پاورپوینت مکانزیم پله برقی|42089466|zt


مشخصات فایل
تعداد صفحات21حجم790/199 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت مکانزیم پله برقی جهت رشته معماری در 21 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


با گسترش شهرها نیاز به استفاده از وسایل جابه‌جایی عمومی روز به روز بیشتر شده از جمله مهمترین سیستم‌هایی که هر روز در اماکن عمومی نظیر ایستگاه‌های مترو، فروشگاه‌های بزرگ، پایانه‌های مسافربری، فرودگاه‌ها و... با آنها سر و کار داریم، پله‌‌برقی‌ها هستند.

سازه پله‌برقی معمولاً به صورت یک پارچه ساخته می‌شود. تیرهای اصلی نگهدارنده از دو نوع پروفیل قوطی یا نبشی (L) ساخته می‌شود که با ستون‌های عمودی و مورب یک سازه جوشکاری شده یکپـارچه را به وجـود می‌آورند، این سازه پس از جوشکاری با عملیات حرارتی تنش گیری شده و رنگ آمیزی می‌شود. سازههایی که از پروفیل‌های توخالی (قوطی) ساخته می‌‌شوند سبک­تر می‌­باشند و وزن کمتری به سازه ساختمان وارد ‌می‌کنند.


فهرست مطالب:
مقدمه
سازه پله‌برقی
اجزاء تشکیل دهنده پله برقی
موتور پله برقی
گیربکس پله برقی
سیستم ترمز
محرک دستگیره
پله
زنجیر پله
طبقـه بنـدی و مشخصـات پله برقی بر اساس کاربری
پله‌برقی‌هـای تجـاری
پله برقی‌های نیمه تجاری
پله برقی‌های غیرتجاری
پله برقی های اسپیرال


"

مطالب دیگر:
📖« قوانين و مقررات در پرستاری📖«آشنایی با ده برنامه تحول اداری📖«مروری بر شعارها و نام‌های ۲۲ سال گذشته‌»📖1 جانشینی نوکلئوفیلی آروماتیکها📖1 شناخت نظام پيشنهادها فرايند،فلسفه،اهداف،ضرورت ، تاريخچه📖1ارزشيابي صلاحيت باليني📖1بهداشت آب📖1توسعه اقتصادي و برنامه ریزی📖1زمینه‌های عینی و شيوه‌هاي عملي براي پشتیبانی از برنامه های راهبردی دانشگاهها📖1شبکه های کامپیوتری📖1ضروریات یک طرح پژوهشی📖1ماشین دایکست سروو با قابلیت صرفه جویی در انرژی📖1مدیریت توسعه تامین کنندگان📖2ساختار اتمی و شبکه کریستالی📖72 جمله طلایی مدیریت از استیفن رابینز📖ABG آشنایی با📖ADR5📖ADVISOR معرفي نرم افزار نسخه 2002📖Agroinoculation📖Arc GIS پيشرفته و آشنایی با نرم افزار آن📖Bordetella pertussis📖CBC وABG نمونه گیری وتفسیر📖cmosالکترونیک دیجیتال منطق📖Dermatophytosis📖er to table