دانلود پاورپوینت نمونه هایی از معماری سبز

دانلود پاورپوینت نمونه هایی از معماری سبز
دانلود پاورپوینت نمونه هایی از معماری سبز|42086459|zt


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم528/358 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت نمونه هایی از معماری سبز در قالب 20 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع با قابلیت ویرایش

-در دوره معماری مدرن، توجه به مسائل اقلیمی چندان حائز اهمیت نبود. از دهه 70 میلادی یا به طور دقیق تر بعد از جنگ اعراب و اسرائیل در اکتبر 1973، موضوع اقلیم مجددا در حوزه معماری غرب مورد توجه قرار گرفت.

-لذا اقلیم و محیط زیست در حوزه های مختلف من جمله معماری، از این دهه در کشورهای غربی به صورت موضوعی مهم عنوان شد. از نیمه دهه 70 میلادی ( نیمه دهه 1350 شمسی)، معماری اقلیمی ابتدا در دانشگاه ها مطرح شد.

– هدف کاهش مصرف انرژی های فسیلی و اتکا به انرژی های پاک و تجدیدشونده در ساختمان ها بود. پس از آن چندین مقاله و کتاب منتشر و تعدادی خانه و ساختمان به سبک معماری اقلیمی طراحی و اجرا گردید.

فهرست مطالب:
معماری اقلیمی
دبیرستان سنت جورج
ساختمان مرکزی بانک تجارت
20واحد مسکونی در سوئد
شهرک مصدر
حمل و نقل در شهرک مصدر
انرژی و امکانات زیر بنایی
سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS) و برنامه ریزی شهرک مصدر


"

مطالب دیگر:
📗بررسی سود و زیان و اجزای آن دز بازده سهام📗تشکیل پوشش فسفات در فلزات و بررسی شتاب دهنده ها در آن📗محافظت از زنگ زدگی فلزات با فسفات📗آماده سازی فلزات در فسفاته کردن آنها📗پوششهای پایه رنگ📗ارزیابی مسئولیت مدنی مدیران در معاملات در حقوق انگلیس📗مسئولیت مدنی شرکت سهامی ‌در حقوق ایران و انگلیس📗بررسی معاملات مدیران در شرکتهای مدنی📗بررسی معاملات مدیران در شرکتهای تجاری📗بررسی عوامل افزایش مطالبات معوق و ارائه راهکارهایی جهت جلوگیری از افزایش آن📗بررسی زمین شناسی و اقلیم شناسی و تاثیر آن بر اشکال فرسایشی📗بررسی اطعام در زمان عباسی📗بررسی دیدگاه اسلام در مورد تغذیه📗بررسی وضعیت اجتماعی،اقتصادی و مذهبی زمان عباسی📗آیین زندگانی زمان عباسی📗بررسی تطبیقی محاربه،بغی و شورش📗ارزیابی اخلاقی و روانی سقط جنین و بررسی فقهی و حقوقی آن از نگاه شیعه📗بررسی تولید سنگ نمک و معادن فعال نمک با نگاهی به معادن گرمسار📗ازدیاد برداشت نفت با تزریق گاز و نقش گسل در آن📗بررسی فقهی شورش در برابر حاكم و حكومت اسلامی و نحوه بخشودگی مجازات در آن📗بررسی بغی از نگاه شیعه و حقوق ایران📗بررسی روشهای مدلسازی مستقیم و معکوس در مطالعه ساختارهای زمین شناسی📗بررسی عوامل موثر سازمانی بر نگرش افراد و نقشها📗پاورپوینت بررسی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی مدیران ارشد📗مقاله بررسی عوامل کلیدی موفقیت در پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی مدیران ارشد