پاورپوینت تولید گل رز با استفاده از روش بیوتکنولوژی

پاورپوینت تولید گل رز با استفاده از روش بیوتکنولوژی
پاورپوینت تولید گل رز با استفاده از روش بیوتکنولوژی|42085436|zt

دانلود جهت رشته کشاورزی و زراعت


مشخصات فایل
تعداد صفحات22حجم2427/248 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته کشاورزی و زراعت در قالب 22 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

تجارت گل و گیاهان زینتی ایران یا به عبارتی دیگر صنعت گل و گیاهان زینتی در ایران تجارت و کسب و کار در زمینه تولید، بازرگانی، توزیع و فروش گل و گیاهان زینتی می‌باشد.

در حال حاضر صنعت گل و گیاه یک صنعت جهانی و پویا است که در طول چند دهه نرخ رشد زیادی داشته‌است. کشت انواع گیاهان زینتی به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب ایران و درآمد حاصل از صادرات آنها، نقش بسزایی در باروری استعدادهای اقتصادی ایران و توسعه تولید ملی این کشور می‌تواند ایفا کند. با توجه به اهمیت اقتصادی پرورش گل‌ها و گیاهان در دنیا، استفاده از فناوری‌ها و روش‌های جدید، در اصلاح گیاهان زینتی در جهت «بازارپسندی» آن‌ها می‌تواند نقش بسزایی در بازاریابی این محصولات و تجارت آن‌ها در بازارهای بین‌المللی داشته باشد.

فهرست مطالب
گل سرخ یا رز
ایران و صادرات گل و گیاه زینتی
گل رز واقتصاد تولید آن
مزیت ایران برای صادرات رُز
روش های سنتی تکثیر رز
روش جدید تکثیر گل سرخ
تعریف روش کشت بافت
اساس روش کشت بافت
فرآیند کشت بافت
مزایای کشت بافت
مراحل انجام کشت بافت
طرزعمل
ترکیب محیط کشت
انواع محیط های کشت


"

مطالب دیگر:
🔥انرژي گرمايي🔥انرژي مغناطيسي🔥انرژي هسته اي و تاريخچه آن🔥انفجار انرژي🔥انواع باتری ها🔥انواع خطوط مخابراتی🔥انواع مقره🔥انواع موتورهای الکتریکی و کاربرد آنها🔥انواع موتورهاي برق🔥انواع نوسان سازها🔥اهميت استفاده از انرژي الكتريسيته🔥اهميت اقدامات جنگ الكترونيك🔥ايجاد شكل موج مربعي و مستطيلي با استفاده از مولتي ويبراتور🔥ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر🔥ایمنی برق 25 ص🔥ايمني در برق 15 ص🔥ايمني در برق عایق بندی قسمتهای برق دارایجاد حسار و موانع🔥آيين نامه آموزشي🔥آئین نامه ایمنی تاسیسات الکتریکی اتصال به زمین و اهداف آن🔥بار الكتريكي 13 ص🔥بار الكتريكي🔥بازار كار برق صنعتي🔥بازيافت ضايعات الكترونيكي🔥بررسي آخرين گيت🔥بررسی امکان کاهش تلفات انتقال با نصب ترانسفورماتور جابجا کننده فاز