مقاله تخمین ضریب هدایت حرارتی وابسته به دما به روش الگوریتم ژنتیک با استفاده از مساله هدایت حرارتی معکوس (IHCP)

مقاله تخمین ضریب هدایت حرارتی وابسته به دما به روش الگوریتم ژنتیک با استفاده از مساله هدایت حرارتی معکوس (IHCP)
مقاله تخمین ضریب هدایت حرارتی وابسته به دما به روش الگوریتم ژنتیک با استفاده از مساله هدایت حرارتی معکوس (IHCP)|41015093|ztچکیده مقاله:

ضریب هدایت حرارتی وابسته به دما از روش الگوریتم ژنتیک و با استفاده ازمساله حرارتی معکوس برای فولاد ضد زنگ AISI 304 تخمین زده شده است. مساله هدایت گذاری دو بعدی با ضریب هدایت حرارتی وابسته به دما و شرایط مرزی دریکله با استفاده از روش ADI حل شده است. تاریخچه دمایی حسگرهای حرارتی مجازی در سه مکان مختلف با افزودن نویز جهت شبیه سازی آزمایش بکار رفته است. در این تحقیق، الگوریتم ژنتیک کلاسیک با تابع هدف منفرد برای حل مساله تخمین پارامتر معکوس مورد استفاده قرار گرفته است. نتایج بدست آمده از الگوریتم ژنتیک و تابع اولیه مفروض بیانگر دقت و سادگی این روش درمقایسه با روشهای پیچیده ریاضی می باشد.

کلیدواژه‌ها:

ضریب هدایت حرارتی وابسته به دما ، هدایت حرارتی معکوس ، الگورتم ژنتیک


مطالب دیگر:
پاورپوینت اسپم و فیلترکردن عمومی آن با استفاده از روش Naïve Bayesianپاورپوینت نظام های کنترل، تعاریف و کارکردهاپاورپوینت جزوه درس اصول حسابداری 3پاورپوینت آلودگی پرتوهاپاورپوینت کامپیوترهای شخصی قابل حملپاورپوینت سازه های پیچ و مهره ایپاورپوینت پزشکی مبتنی بر شواهدپاورپوینت مشكلات شايع دوران شيردهي و مشکلات پستانپاورپوینت استفاده از الگوريتم های الهام گرفته از کلونی مورچه ها در مسيريابی شبکه های کامپيوتریپاورپوینت مدل سازي سيستم هاي بيو لوژيکي و سيستم تنفسيتحقیق کم آبی و تأثیرات آن در استان هرمزگانپاورپوینت سیمین بهبهانیپاورپوینت دیدگاه فرآیندشناختی در برنامه درسیپاورپوینت طرح توجیهی احداث كارخانه آسفالت و سنگ شكنپاورپوینت روش‌ هاي مدرن تأمين مالي در شهرداريپاورپوینت ظروف مواد غذاييپاورپوینت سرطان کولورکتال پولیپپاورپوینت بهداشت پرتوهاروش تحقیق (روش شناسی پژوهش) کیفیت حسابرسی و عدم اطمینان اطلاعاتی در بین شرکتهای پذیرفته شده در بورسپاورپوینت تاریخ شهر و شهرنشینی در جهان و ایرانپاورپوینت خصوصیات فیزیکوشیمیائی از اصلاح شیمیایی نشاسته ذرت به رفتار رئولوژیکال، انحطاط و فیلم تشکیلپاورپوینت مباني قانوني تعرفه هاي درمانيپاورپوینت راه های جلوگیری از آلودگی نانپاورپوینت هدایت کردنپاورپوینت شيمی مواد غذايی