ترجمه مقاله ابزار آسان برای تعیین بیان microRNA های PCR زمان واقعی

ترجمه مقاله ابزار آسان برای تعیین بیان microRNA های PCR زمان واقعی
ترجمه مقاله ابزار آسان برای تعیین بیان microRNA های PCR زمان واقعی|41010191|zt

ابزار آسان برای تعیین بیان microRNA های PCR زمان واقعی

microRNA ها (miRNA ها) 20-24 RNA نوکلئوتید هستند که پیش بینی می شودکه نقش نظارتی در حیوانات و گیاهان بازی کند. در اینجا ما یک روش PCR ساده و حساس به زمان واقعی برای تعیین miRNA گیاه بیان میکنیم . RNA کل، از جمله miRNA ها، پلی آدنیلاسیون میشوند و با پلی (T) آداپتور به cDNA مربوط برای PCR زمان واقعی با استفاده از پرایمر پیشرو ویژه miRNA و دنباله مکمل به آداپتور پلی (T) به عنوان پرایمر معکوس ، معکوس رونویسی میشوند. چند توالی Arabidopsis miRNA که با استفاده از معرف SYBR® سبز،آزمایش شدند که نشان می دهد که این روش با استفاده از، RNA 100 PG RNA کل، به آسانی می تواند بیان miRNA ها به عنوان یک تفاوت توالی نوکلئوتید تمایز قائل شود. این روش همچنین به miRNA الگوهای بیان بافت خاص miRNA است که نمی تواند توسط آنالیزبلات شمالی حل شود و ممکن است در نتیجه به طور گسترده ای برای توصیف بیان miRNA در گیاهان و همچنین در حیوانات مفید باشد.

مقدمه

microRNA ها (miRNA ها) ازپیش سازهای miRNA حاوی هاریپین طولانی منتشر میشوند (قبل از miRNA های) چنانچه 20-24 نوکلئوتید miRNA های بالغ تک رشته آزاد و وارد و راهنمای-کمپلکس خاموشی ناشی از RNA (RISC) برای شناسایی پیام های هدف برای خاموش کردن از طریق هر دو برش mRNA مستقیم یا سرکوبی (برای بررسی اخیر، منابع 1 و 2ببینید). چنین ژن میرنا واسطه خاموشی پیش بینی شده است برای تنظیم مختلف نمو، سوخت و ساز بدن، و فرایندهای سلولی پیشنهاد شده است (1،2). بنابراین، الگوهای بیان فضا زمانی miRNA ها برای تایید توابع پیش بینی آنها مهم هستند. آنالیز بلات شمالی، روش اصلی برای تشخیص متن RNA است، با این حال اغلب برای miRNA ها غیر حساس هستند (3،4). چنانچه تلاش شناسایی miRNA از شبیه سازی به محاسبات منتقل شود (5-8)، یک روش حساس تر و پر توان برای تعیین بیان تعداد زیادی سیلیکون miRNA برای تایید صحت و عملکرد آنها مورد نیاز است.


مطالب دیگر:
📚پاورپوینت آماده بررسی جامع معماری باروک📚پاورپوینت آماده بررسی بازار پول و بازار اوراق قرضه اروپايي📚پاورپوینت آماده بررسی و تحلیل بازارها و نقشه شهرها در تمدن های مختلف📚پاورپوینت آماده طراحی و ساخت پل عابر پياده درياچه رانوف📚پاورپوینت آماده بررسی انواع موج شکن ها و اصول طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر📚پاورپوینت آماده جزوه کامل بازاريابي و مديريت بازار📚پاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و معماری و ساختار باغ فتح آباد تبریز📚پاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و معماری عمارت تاريخى هشت‏ بهشت – دوره صفویه📚پاورپوینت آماده بررسی بافت انواع غضروف شفاف و ارتجاعی و فیبری📚پاورپوینت آماده بانكداري الكترونيك – بررسی انواع و ویژگی ها و جنبه های بانکداری الکترونیک📚پاورپوینت آماده بررسی هنر و معماري باهاوس📚پاورپوینت آماده بررسی اصول طراحی و مديريت مراکز داده و معماری سیستم فناوری اطلاعات📚پاورپوینت آماده بررسی خواص و ویژگی های انواع بتن های با مقاومت بالا📚پاورپوینت آماده بررسی برج خنک کننده و شرح کار کولر گازی📚پاورپوینت آماده بررسی اصول طراحي ژئوتكنيكي پي هاي تكي📚پاورپوینت آماده بررسی عوامل موثر بر کارایی و انواع کاربردهای غشاهای اولترافیلتراسیون📚پاورپوینت آماده بررسی اصول و مبانی معماری پایدار و مطالعات موردی کارهای ریچارد راجرز و نورمن فا📚پاورپوینت آماده بررسي انواع گونه‌هاي گل‌جاليز و روشهاي كنترل گل‌جاليز📚بررسي تاثير كود بيولوژيك حاوي باكتري آزسپيريلوم و ازتو باكتر و مقادير مختلف نيتروژن بر عملكرد و اجزا📚پاورپوینت آماده بررسي و مطالعه تطبيقي قانون كار📚پاورپوینت آماده بررسی تاثیر تغییرات اقلیمی برآگرواکوسیستم کره زمین📚پاورپوینت آماده بررسي خواص پسته و تكنولوژي توليد كره پسته📚بررسی رفتار سقف های سبک سقف های كرميت و نیازیت و سقف روفیکس و سقف سیاک و سقف مجوف بادکنکی📚پاورپوینت آماده پروژه رشته مدیریت تکنولوژی بررسی عوامل موثر بر نوآوری تکنولوژیک در موسسات ک📚شناسايی و تعيين مزيت نسبی در گروه صنايع غذايی (کالاهای منتخب) و بررسی عملکرد صادراتی آن طی چند سا