ترجمه مقاله ایجاد یک مسیر لوله برای تبادل کننده حرارتی: یک مطالعه آزمایشی

ترجمه مقاله ایجاد یک مسیر لوله برای تبادل کننده حرارتی: یک مطالعه آزمایشی
ترجمه مقاله ایجاد یک مسیر لوله برای تبادل کننده حرارتی: یک مطالعه آزمایشی|41003599|zt

ایجاد یک مسیر لوله برای تبادل کننده حرارتی: یک مطالعه آزمایشی

خلاصه

یک مسیر مجزا مربوط به تبادل کننده حرارتی زمینی (ETHE) برای مطالعه در مورد حالت سرمایشی و گرمایشی ایجاد گردید. ETHE از لوله ای به طول 50 متر با قطر عددی 10 سانتیمتر و ضامت دیواره 3 میلی متر ساخته شده است. ETHE در 3 متری زیر زمین مدفون شده است. هوا محصور شده به وسیله یک مکنده 400 واتی پمپ می شود. شدت هوا در لوله 11 متر بر ثانیه می باشد. دمای هوا در دهانه لوله ، در وسط لوله (25 متری) و در انتهای لوله (50 متری) به وسیله دماسنج واقع در درون لوله اندازه گیری می شود. آزمایش های سرمایشی در طول مدت سه روز متوالی در هر ماه اندازه گیری شدند. در هر روز سیستم برای مدت 7 ساعت در طول روز راه اندازی می شد و در شب خاموش می شد. آزمایش های گرمایشی در شب و در ماه ژوئن انجام شدند. نتایج آزمایش به صورت خلاصه برای هر ماه ارائه شده اند. آنالیزهای جزئی برای تنها دو ماه می برای سرمادهی و ژوئن برای گرمادهی ارائه شده اند.

ETHE هوای پیرامون را در ماه می تا 14 درجه سانتیگراد خنک می کند. آن هوای پیرامون را در شب های ماه ژوئن نیز به مقدار مشابهی گرم می کرد.

کلمات کلیدی:

لوله های تبادل کننده حرارتی زمینی، تونل و کانال هوا


مطالب دیگر:
📎پاورپوینت آشنایی با خطرهای کاری رانندگان📎پاورپوینت آشنایی با دنیای کسب وکار 📎پاورپوینت آشنایی با دیود📎پاورپوینت آشنایی با رابطه دین و سلامت روانی 📎پاورپوینت آشنایی با رشد حس حرکتی📎پاورپوینت آشنایی با روش تحقیق📎پاورپوینت آشنایی با روش طراحی پایگاه داده ها📎پاورپوینت آشنایی با زندگی مورچه ها📎پروژه دانشگاهی سیستم برق رسانی چاه های بهره برداری نفت📎تحقیق و پاورپوینت درباره فناوری NFC و کاربردهای آن به صورت کامل📎پاورپوینت اجزای روبات هوشمند📎پاورپوینت اخلاق اداری📎پاورپوینت اقتصاد و مديريت توليدات صنعتی📎پاورپوینت اقدامات درمانی خونریزی گوارشی📎پاورپوینت اقوام گیلان📎پاورپوینت اکوسیستم سواحل📎سیاست در معماری 📎پاورپوینت تمرینات و اصول بدنسازی مربوط به درس علم تمرین📎پاورپوینت اکوسیستم های طبیعی و نگاهی به اکوسیستم ایران📎پاورپوینت الزامات راه اندازی وب سایت📎پاورپوینت الزامات شغلی و مشارکت کارکنان📎پاورپوینت الکترود📎پاورپوینت الگو برداری در بنچ مارکتینگ📎پاورپوینت الگوریتم تحمل پذیر 📎پاورپوینت الگوریتم ها