ترجمه مقاله مدل کردن و کنترل فازی درایو DC

ترجمه مقاله مدل کردن و کنترل فازی درایو DC
ترجمه مقاله مدل کردن و کنترل فازی درایو DC|41001959|zt

مقاله مدل کردن و کنترل فازی درایو DC

چکیده: یک درایو DC صنعتی (22 kW)، با کنترل کننده ی فازی شبیه سازی شده است. دو مدل (خطی و غیر خطی) و دو کنترل کننده (PID و fuzzy) نیز مورد بررسی قرار گرفته اند. استفاده از کنترل کننده ی fuzzy برای عملکرد درایو DC موفقیت آمیز بوده است.

از دو مدل ریاضی درایو DC استفاده شد است. مدل اول همانند تابع تبدیل خطی مبدل و موتور DC ساخته شده است. مدل دوم ساخته شده از بلوک های پیشرفته از قسمت کتابخانه power system blockset (PSB) می باشد. این کتابخانه (library) درون محیط MATLAB/simulink از قسمت MATHWORK Inc می باشد. به نظر می رسد که استفاده از منطق فازی و مدل کتابخانه PSB روشی تازه و امیدوار کننده برای کنترل یک درایو الکتریکی می باشد.

تحقیق کارشناسی ارشد برق
فایل محتوای:
1) اصل مقاله لاتین 5 صفحه
2) متن ورد شده بصورت کاملا تخصصی 11 صفحه


مطالب دیگر:
📗بیلیارد📗نیاز به آب و املاح در ورزشکاران📗همه چیز در مورد ایروبیک ( Aerobic ) 📗همه چیز راجع به ایروبیک📗دربارة‌ واژگان‌ ورزش‌ نوين‌ در زبان فارسي‌📗تاريخچه واليبال📗بسكتبال BASKETBALL📗ورزش زن زندگی📗 ورزش، سلامتی ، کوهستان 📗ورزش از چه زمان در ميان مردم رواج يافت؟📗ورزش از نقطه نظر به هنجار سازی: 📗ورزش تنیس📗ورزش در زندگي افراد ديابتي📗ازچه زمانی شطرنج پیدا شده است📗ورزش هاي تناسب اندام هوازي براي درمان التهاب مفصل 📗ورزش هاي عضلات باسن و ران📗ورزش هاي قدرتي براي پيشگيري از پوكي استخوان📗ورزش و آرتروز📗ورزش تربيت بدني و اهميت آن در اسلام📗ورزش و تربيت ذهني (رواني)📗تربيت بدنى و تعليم و تربيت 📗ورزش . سلامت📗اثرات ورزش بر ماهيچه ها ، استخوان ها و مفاصل 📗ورزش و نقش آن در جامعه سوسياليست📗ورزش وتاثیر آن در بانوان باردار