دانلود پاورپوینت بررسی خانه قایق بادبانی(نمونه مشابه مسکونی)

دانلود پاورپوینت بررسی خانه قایق بادبانی(نمونه مشابه مسکونی)
دانلود پاورپوینت بررسی خانه قایق بادبانی(نمونه مشابه مسکونی)|40088319|zt

نمونه مشابه مسکونی ، پاورپوینت بررسیخانه قایق بادبانیدر19اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمتpptx

" خانه قایق بادبانی " در سپتامبر 2012 توسط شركت لندنی ِ معماران رابین مونوتی به اتمام رسیده است. این خانه با مساحت 875 متر مربع، به یك طرح برجسته در خط ساحلی كریمه تبدیل گشته است. این خانه از چهار آپارتمان قابل اجاره، همراه با یك مكان نگهداری قایق بادبانی در طبقه همكف تشكیل شده است كه به وسیله پلكانی متصل به برج اصلی با یكدیگر در ارتباط می باشند.

این آپارتمان ها، مناظر زیبا و جذابی از دریا و كوه های اطراف را ارائه می دهند و اتصالی مستقیم با محیط زیست ساحلی اطراف آن برقرار كرده اند.

طراحی با فضای نگهداری قایق با ابعاد 7 و 15 متر و ارتفاع 6 متر آغاز می گردد كه دسترسی آن از طریق یك درب ریلی بزرگ در مقابل نما ورت گرفته است. پیشنهاد رابین مونوتی در برابر درب 7 متری و چشم اندازهای وسیع و چشمگیر خانه به دریای سیاه، ایجاد سه حجم متمایز و مشخص در بالای محل نگهداری قایق بوده است. با ایجاد تعادل میان این احجام، این طرح تراس های جداگانه ای به هر سطح بخشیده است كه مناظری بی بدیل و دسترسی آسان به فضای باز را ارائه می دهند.

پیش نمایش فایل:


مطالب دیگر:
📜پروژه و تحقیق آماده: بررسی جامع زبان های برنامه نویسی 70 صفحه فایل ورد word📜پاورپوینت آماده: کلاسترينگ فازی – 43 اسلاید📜پروژه و تحقیق آماده: امنیت شبکه و کاربینی 17 صفحه فایل ورد word📜اثرات میانجی فرهنگ سازمانی بر روابط ميان رفتار رهبری و تعهد سازمانی و ميان تعهد سازمانی و رضايت📜پاورپوینت آماده: رفتار سازمانی پیشرفته و فرهنگ سازمانی – 33 اسلاید📜پروژه و تحقیق آماده: ريخته گری تحت فشار 21 صفحه فایل ورد word📜پاورپوینت آماده: پروتکل های مسیریابی شبکه – 19 اسلاید📜پاورپوینت آماده: شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از نرم افزار Arena – شامل 28 اسلاید📜شناسایی و تحلیل ریسکهای سيستمهاي يكپارچه سازماني ERP بر اساس روش تصميم گيري چند معياره فازی📜طرح کسب و کار (Business Plan) ایجاد کافی نت – 51 اسلاید📜آشنایی و آموزش نرم افزار داده کاوی Weka – شامل 54 صفحه فایل ورد word📜پاورپوینت آماده: تعیین فرکانس سرکشی بهینه با استفاده از اتوماتای یادگیر و براساس راه حل مسئله ک📜پروژه و تحقیق آماده: جوشكاري با اكسي استيلن 51 صفحه فایل ورد word📜پروژه و تحقیق آماده: بررسی انواع سيستم هاي راديويي موبايل یا GMS – شامل 58 صفحه فایل ورد📜پروژه و تحقیق آماده: آيين نامه ايمني تأسيسات الكتريكي با اتصال به زمين و اهداف آن 64📜تحقیق با موضوع فرانك اون گهري معماري پسماندها بسیار کامل و جامع📜بررسي فرآيند تخريب ساختمان با استفاده از روش انفجاري📜مدیریت داده ها📜تحقیق رشته صنایع در مورد Quality Function Deployment📜پویایی سیستم - System Dynamics📜پروژه / تحقیق آماده: بررسی نقش و جایگاه آب در معماری ایرانی-اسلامی – بسیار جامع📜تبیین و بازطراحی دودکش های خورشیدی و تاثیر آن در کاهش بار حرارتی ساختمانها📜آشنایی با پروتكل بارگذاري سيستم (استاندارد فن آوري اطلاعات)📜آشنایی با قراردادهای پیمانکاری و حسابداری و قوانین مربوط به آن📜نگاهی به تحولات و کاربرد نانوتکنولوژی در صنعت نساجی و تولید منسوجات