دانلود مقاله اعتیاد کار

دانلود مقاله اعتیاد کار
دانلود مقاله اعتیاد کار|40064656|zt

حضور در محیط های کاری و مصرف بخش قابل توجهی از زمان روزانه برای انجام کار و دغدغه و اشتغالات ذهنی درباره فعالیت های کاری باعث شده است افراد زمان بسیار زیادی را به طور دلخواه و داوطلبانه به فعالیت های کاری اختصاص می دهند ، بدون آن که به اندازه مناسب و کافی به استراحت و تفریح پرداخته و زمانی را به خانواده و دوستان اختصاص دهند ، از این رو غالباً استرس زیادی را تجربه نموده و کارشان موجب مشکلات جسمی و روانی برای آنان می شود . از این عده به عنوان معتاد به کار و ازاین خصیصه به اعتیاد به کار یاد می شود . در واقع مسئله اصلی تحقیق ، این است که پدیده اعتیاد به کار باعث ایجاد مشکلات جسمی و روانی برای افراد و غفلت آن ها از خود و خانوادشان می شود که شناسایی عوامل موثر بر شکل گیری اعتیاد به کار حائز اهمیت فراوان است .

حضور در محیط های علمی و پژوهش در افراد و دغدغه ذهنی بسیار بالایی را ایجاد می کند و موجب می شود که افراد به علت الزامات سازمانی و همچنین شرایط رقابتی پیوسته در تلاش برای اعتلای علمی باشند . از این رو زمان زیادی را چه در هنگام حضور در دانشگاه و در خارج از آن به فعالیت های علمی و پژوهش اختصاص دهند . این وضعیت ، ویژه در دانشجویان دکتری و اعضای هیئت علمی بسیار مشهود است ، به گونه ای که امکان لطمه دیدن از لحاظ جسمی و روانی برای این دسته از افراد بسیار زیاد است . بنابراین انجام پژوهش در این زمینه بسیار ضروری است به دلیل آن که پرداختن به عوامل اعتیاد به کار می تواند رد شناسایی ، مدیریت و تعدیل این پدیده بسیار مفید باشد .


مطالب دیگر:
📗پاورپوینت تحلیل علل ریشه ای (RCA)📗راهنمای تعمیر و نگهداری خودروی لیفان x60📗راهنماي تعميرات تزئينات داخلي سمند📗راهنمای تعمیر و نگهداری خودروی پراید📗راهنمای تعمیر و نگهداری و سرویس تجهیزات الکتریکی خودروی RD📗آموزش گام به گام در مورد دزدگیر اتومبیل📗راهنمای تعمیر و نگهداری خودروهای دوگانه سوز CNG📗راهنمای سيستم فن خودرو📗راهنمایی نقشه شماتیک سمند سورن ELX📗راهنمای تعمیر و نگهداری خودروی پژو 206📗راهنمای تعمیر و نگهداری مدارهای الکتریکی تندر 90📗جزوه آموزشی سیستم دوگانه سوز cng📗راهنماي نقشه هاي الكتريكي پژو 206📗جزوه معرفی و عیب یابی تعریف کلید ایموبلایزر در تمام خودروها📗عیب یابی موتور از طریق رنگ دود اگزوز📗جزو آموزشی سیستم دوگانه سوز cng📗راهنمای تعمیرات و سیستم انتقال قدرت تیبا ( کلاچ ، گیربکس ، پلوس )📗راهنمای تعمیرات موتور و EMS سوزوکی گرند ویتارا📗جزوه راهنمای تعمیر و نگهداری سیستم خنک کننده و روغن کاری جیپ صحرا📗آموزش گام به گام نقشه خوانی در برق خودرو و آشنایی با علائم الکتریکی📗تحقیق معرفی سیستم ایموبلایزر خورو📗راهنمای تعمیرات ECU📗راهنمای تعمیر و نگهداری اکسا جلو عقب خودروی جیپ صحرا با موتور میتسو بیشی📗دلیل شاتون زدن یا شکسته شدن شاتون📗جزوه جدیدترین راهنمای آموزشی سیستم ضد سرقت رنو