پاورپوینت تکنیک شمارش ابزار جراحی و مراقبتهای پس از ان

پاورپوینت تکنیک شمارش ابزار جراحی و مراقبتهای پس از ان
پاورپوینت تکنیک شمارش ابزار جراحی و مراقبتهای پس از ان|39020367|zt

دانلود پاورپوینت با موضوع تکنیک شمارش ابزار جراحی و مراقبتهای پس از ان،
در قالب ppt و در 31 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
Counting instruments surgery
وسایلی که قبل وبعد از عمل جراحی شمرده میشوند شامل تعداد و نوع گازها وسوزن ها وچاقوهای جراحی ودیگر وسایلی هستند که در طول جراحی مورد استفاده قرار میگیرند. شمردن وسایل جراحی از وظایف سیرکولر واسکراب است .
امنیت خاطر بیمار وپرسنل جراحی
کنترل عفونت : اگر سوزن وگاز و... بعد ازبخیه کردن در داخل بدن بیمار باقی بماند باعث عدم رشد بافت ان ناحیه شده وممکن است باعث ایجاد دمل وبه دنبال ان ایجاد فیستول بین ارگانهای مختلف بدن شود . واکنش بدن نسبت به این وسایل ممکن است بلافاصله بوده ویا اینکه سالها به ت‍‍اخیر بیفتد .
گاهی اوقات تشخیص مشکل وهزینه بردار است و برداشتن اشیاء باقی مانده در ناحیه عمل نیاز به جراحی وسیع دارد .
گزارشات بیانگر این است که به دنبال برخی از جراحی های لاپراسکوپیک گازهایی که در داخل شکم به جا مانده اند قبل از انکه به طور قابل ملاحضه ای باعث ایجاد چسبندگی کند تشخیص داده وخارج شده اند
اگر گازهای الوده یا سوزنها وتیغه های بیستوری شمارش نشده و به درستی جمع اوری نشده باشند ممکن است به طور غیر عمدی باعث صدمه والودگی افرادی شود که اتاق را تمیز میکنند.
خون ومایعات بدن منبع پاتوژن هایی مثل : HIVوHBSهستند. پنبه و ولباند مرطوب که در عملهای جراحی اعصاب مورد استفاده قرار میگیرند به مایع CNSالوده شده و ممکن است منبع این پاتوژن ها باشد .
شمارش وسایل فلزی جراحی این اطمینان را به وجود می اورد که وسایل گرانقیمتی نظیر : پنس شان و قیچی و... به طور تصادفی دور انداخته نشوند و یا در میان شانها گم نشوند .
صدمه به ماشینهای لباسشویی وافرادی که در سرویس خدمات بهداشتی کار میکنند با وسایل الوده نوک تیز نظیر :سوزنها وتیغه های بیستوری و وسایل فلزی خطری بالقوه محسوب میشوند ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 31
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.


مطالب دیگر:
🔥گزارش كارآموزي کامپیوتر🔥پاورپوینت اعتیاد به انواع مواد مخدر، عوارض و نحوه درمان آن ها🔥پاورپوینت کلیات اصول تنظیم و کنترل بودجه🔥پاورپوینت و تحقیق نقش خودروهای برقی در مصرف انرژی🔥الگوي تهيه مقالات براي مجله علمی- تخصصي سيستم هاي قدرت الكتريكي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول🔥پاورپوینت تعاریف و اصول بودجه🔥پاورپوینت طبقه بندی بودجه🔥پرسشنامه ادارک از عدالت توزیعی و رویه ای (یون و تای، 2002)🔥پاورپوینت مهارت های تفکر و برقراری ارتباط🔥پاورپوینت حسابداری مدیریتی و تئوري محدوديت ها در حسابداری🔥تحقیق عند المطالبه بودن و عندالا استطاع بودن مهریه🔥تحقیق ایمنی صنعتی🔥پاورپوینت سیکل بودجه و نقش آفرینان بودجه ای🔥پاورپوینت تهیه، تنظیم و پیشنهاد بودجه🔥پاورپوینت ماهواره🔥پاورپوینت تصویب بودجه🔥پاورپوینت اجرای بودجه🔥پاورپوینت کنترل بودجه🔥پاورپوینت روش های تنظیم بودجه🔥پاورپوینت بودجه، اقتصاد و مدیریت🔥پاورپوینت حسابداری شركت های تضامني (همراه با مثال های تشریحی)🔥پاورپوینت کلیات بازار ارز🔥پاورپوینت کناره گیری یا فوت و خروج شریک در شرکت های تضامنی (همراه با مثال های تشریحی)🔥پاورپوینت حسابداری انحلال شركت هاي تضامني، تركيب فروش و تبديل آن ها به شركتهاي سهامي (همراه با مثال)🔥آنالیز ریسک در تونل سازی مکانیزه شهری