پاورپوینت تعمیر و نگهداری بدنه شناورهای فایبرگلاس

پاورپوینت تعمیر و نگهداری بدنه شناورهای فایبرگلاس
پاورپوینت تعمیر و نگهداری بدنه شناورهای فایبرگلاس|34032329|zt

دانلود پاورپوینت با موضوع تعمیر و نگهداری بدنه شناورهای فایبرگلاس،
در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه
تعمیر تاول های لایه ژل کت
تعمیر آسیب های ناشی از ترک خوردگی
تعمیر سازه های ساندویچی
نتیجه گیری


توضیحات:
در دهه اخیر، صنعت فایبرگلاس در کشور ما در شمار زیادی از صنایع، کاربرد وسیعی پیدا کرده است. سرعت تولید، کیفیت بالای محصولات و پایین بودن هزینه تعمیر و نگه­داری موجب شده است که از این ماده شیمیایی در تولید بسیاری از مواد صنعتی، خانگی و آزمایشگاهی استفاده فراوان گردد. یکی از کاربردهای وسیع فایبرگلاس استفاده از آن در ساخت بدنه شناورهای صیادی و تفریحی می­ باشد که امروزه جایگزین شناورهای چوبی شده است.

شناورهای فایبرگلاسی نه زنگ می­ زنند و نه می­ پوسند ولی این بدان مفهوم نیست که آن ها همیشه به صورت نو و مصون از صدمات گذشت زمان، باقی می­ مانند.

در این فایل راه کارهای مناسبی جهت رفع انواع عیوب ارائه گردیده است.


مطالب دیگر:
📎کارآموزی آموزشگاه طراحی لباس گلشن صبا📎تحقیق با موضوع پوشاک بین النهرین📎تاثیر آنزیم بر روی کالاهای رنگرزی شده با رنگ مستقیم📎تاثیر هر یک از عملیات تکمیل مقدماتی روی چاپ پارچه های پنبه- پلی استر با پیگمنتها📎راهنمای نرم افزار لاتک📎اندازه گیری یون کروم (III) به روش سینتیکی اسپکتروفوتومتری در پساب رنگی📎تحقیق با موضوع تصفیه و بازیافت پساب نساجی📎بررسی زندگی کنستانتین الکسی یف و عقاید و آثار او📎تحقیق بررسی و مقایسه شرایط رنگرزی کالای ویسکوز و پنبه با رنگهای مستقیم و راکتیو و میزان جذب رطوبت بازیافتی📎نگاهی به سیر تاریخی پیدایش پوشاک📎تحقیق با موضوع الیاف مصنوعی📎تحقیق با موضوع صنعت نساجی و مشکلات و بحرانهای مربوط به آن در ایران📎تحقیق فرهنگ مردمی، موسیقی مردم پسند وسواد رسانه ای 51ص📎تحقیق با موضوع صنعت نساجی ترکیه و نقش صنعت ریسندگی نخ پنبه ای آن در جهان📎تحقیق با موضوع سیستم ریسندگی📎مقاله فرش و صنایع دستی 34 ص📎تحقیق با موضوع تحول صنعت نساجی 115 صفحه قالب ورد قابل ویرایش📎پاورپوینت مدیریت و استرس های ناشی از کار از دیدگاه ارگونومی📎مقاله فرش چیست؟ 61ص📎کارآموزی کارخانجات ایران مرینوس قم📎تحقیق در مورد فرش اطراف تهران (ورامین)📎کارآموزی کارخانجات نساجی بروجرد📎كارآموزی كارخانه ایران پوپلین📎كارآموزی كارخانه ایران بافت كار (قطب صنعتی خمین)📎مقاله عصر تصویر رنگی و سیاه سفید و تفاوت این دو با یکدیگر