دانلود گزارش کارآموزی مهد كودك

دانلود گزارش کارآموزی مهد كودك
دانلود گزارش کارآموزی مهد كودك|34010832|zt

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :
مشخصات كلي مهد:
دبستان و مهد كودك خجسته یک ساختمان 2 طبقه و دارای 2 درب است درب قهوه اي رنگي كه مخصوص ورود كودكان پيش دبستاني و ارباب رجوع است و درب سفيد مایل به آبی رنگي كه مخصوص ورود كودكان دبستاني است. زماني كه از درب قهوه اي وارد مي شويم يك راه پله به سمت بالا و يك راه پله در كنار آن به سمت پائين به چشم مي خورد اگر به طبقه پائين برويم كلاس پيش دبستاني هاست و در طبقة بالا دفتر و دبستان است.
طبقه بالا سمت چپ آشپزخانه تقريباً بزرگي ديده مي شود كه كنار آشپزخانه يك كلاس قرار دارد كه كلاس بچه هاي سوم است.
در سمت راست دفتر مهد ديده مي شود كه دقيقا وسط سالن قرار دارد و تمامي كلاس ها زير نظر دفتر است.
كلاس اول و دوم در كنار هم است كمي آن طرف تر كلاس چهارم و بعد كلاس پنجم در كنار درب كلاس اول يك راهرو است كه به حياط ختم مي شود.
حال اگر از دربسفید مایل به آبی رنگ وارد حياط شويم سمت چپ كلاس پيش دبستاني ها قرار دارد و در طبقه پائين 2 كلاس است كه كودكان در فصل زمستان به كلاسي كه كنار كتابخانه قرار دارد مي روند و در فصل بهار به كلاس ديگري مي روند كه پنجره هاي آن رو به خيابان و رو به حياط مدرسه باز مي شوند.
تمام ديوارهاي داخل سالن پوشيده شده است از تزئين هاي مختلف مثل گل، بادبادك، سبزه، درخت و ... گوشه اي از سالن طبقه پائين چند شير آب و يك حوض كوچك قرار دارد و كمي آن طرف تر يك سرسره كوچك و چند تاب قرار دارد. در كنار كلاس نيز يك كتابخانه كوچك با يك كمد از كتاب نيز موجود است.
این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت
( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 18مطالب دیگر:
دانلود مقاله اصول معماری بخش بستری بیمارستان(پاورپوینت)دانلود فایل ورد Word پروژه امکان سنجی کاربرد یادگیری سیار در ایران7-ارائه طیف طراحی بر مبنای مطالعات تفكیك خطر لرزه ای مطالعه موردی تپه های عباس آباد تهران8-طراحی مو ج شكنهای توده سنگی با استفاده از شبكه های عصبی مصنوعی9-طراحی شكل پذیری مقاطع خمشی بتن با مقاومت بالا با یا بدون محصور شدگی10-طراحی اسكله های وزنی بلوكی با تاكید بر طراحی در شرایط زلزله11-بررسی پارامتریك بار طراحی لغزش در میراگر اصطكاكی پال12-ضریب عكس العمل بستر و تاثیر آن در طراحی شالوده ها13-طراحی اتصالات گوشه در بادبندهای ضربدری به روش نیروی یكنواخت14-تحلیل و طراحی اعضا بتن مسلح تحت برش دو محوره15-طراحی شالوده تحت بار خارج از مرکز به روش USD16-طراحی پی های منفرد تحت اثر بار قائم و لنگر خمشی دومحوره17-کنترل ترک های حرارتی با طراحی بهینه درزهای انقباضی در دیوارهای بتن مسلح18-بررسی معیارهای طراحی با توجه به رفتار ابزارهای مهاری در بتن19- بررسی پارامترهای موثر طراحی در سازه های فضاكار تخت دو لایه در دهانه های مختلف20- بهینه سازی طراحی تراكم دینامیكی بوسیله الگوریتم ژنتیكآموزش تخته نرد 4 تاس جدید، مهیج، زیباآموزش کسب درآمد از وبلاگربات کلش اف کلنز 7.6.3 کاملا فارسیاز عشق و علاقت پول بسازجزوه ریاضی 1 دانشگاهجزوه سوخت و احتراقجزوه طراحی شاسی و بدنه خودروجزوه درس یاتاقان و روغنکاریجزوه کارگاه اتومکانیک