چگونه توانستم مشکلات تحصیلی دانش آموز فرزند طلاق را برطرف ساخته و او را به درس و هنرستان علاقه مند

چگونه توانستم مشکلات تحصیلی دانش آموز فرزند طلاق را برطرف ساخته و او را به درس و هنرستان علاقه مند
چگونه توانستم مشکلات تحصیلی دانش آموز فرزند طلاق را برطرف ساخته و او را به درس و هنرستان علاقه مند|31027842|zt


دانلود ورد با موضوع نمایم؟ دارای 31 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 31 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
وزارت آموزش و پرورش
اداره كل آموزش و پرورش استان ....
اداره آموزش و پرورش شهرستان ....
عنوان اقدام پژوهی :
نمایم؟
نام و نام خانوادگي مولف اول/مجری اصلي :
پست سازمانی :
رشته تحصیلی :
آخرین مدرک تحصیلی :
دوره تحصیلی :‌
سمت فیاسمین :
شماره پرسنلی :
عنوان اقدام پژوهی :
چگونه توانستم مادر دانش آموز خانواده طلاق را ترغیب به پی گیری تحصیلی فرزندش کنم و بر روند پیشرفت تحصیلی دانش آموز تاثیر بگذارم؟

با اراده و عزم راسخ خود به طرف علم و عمل و کسب دانش و بینش حرکت نمایید که زندگی زیر چتر علم و آگاهی، آن قدر شیرین و انس با کتاب و قلم و اندوخته ها، آن قدر خاطره آفرین و پایدار است که همه تلخی ها و ناکامی های دیگر را از یاد می برد.
تقدیم به :
همه ی معلمان که ایثار کارشان و صبر مرامشان است ، آنانی که افق دیدگانشان عزت ایران و اقیانوس دل هاشان آکنده از عشق به فرزندان معصوم این مرز و بوم است . بی آن که از ایشان نامی باشد ، نام و نشان این مرز و بوم ثمره ی مجاهدت های آنان است ،آخرتشان مملو از اجر و الطاف الهی باد .تشكر و قدرداني:
اينك كه اين اقدام پژوهی به لطف ايزد منان به اتمام رسيده بر خود لازم مي دانيم كه از همه كساني كه طي اين پژوهش با راهنمايي و مساعدت خويش مارا ياري كرده اند تشكر نماييم. و جهت ارائه نظرات مفيد و ارزنده شان و وقتي كه در روند هدايت پژوهش داشته اند متشكريم.


چكيده :
بدون شك دانش آموزي كه در يك خانواده از هم گسيخته به سر مي برد و اختلاف و مشاجرات والدين امنيت خاطر و سلامت عاطفي او را به هم مي زند ، افت تحصيلي و كاهش علاقه به درس و مطالعه خواهد داشت .تجربه نشان داده است كه معلمان در آگاه كردن والدين وكنترل رفتار آنان ، نقش تعيين كننده اي ايفا مي كند‌ و معلّم حافظ اسرار دانش آموز است . درگيري هاي خانوادگي و مشاجره هاي پدر و مادر در حضور فرزندان، تأثيرات روحي شديدي بر كودكان و نوجوانان ناظر بر صحنه مي گذارند و در رفتارهاي پرخاشگرانه كودكان و نوجوانان اثر مزمن بر جاي خواهد گذاشت. به طور كلي كودكان و نوجوانان مرگ پدر و مادر خود را راحت تر از طلاق آنان پذيرا هستند، در فوت پدر و مادر پيوندهاي عاطفي، شخصيتي و احساسي و رشته هاي ارتباط رواني گسسته نمي شود يا كمتر سست مي شود و افسردگي و ملال، كوتاه مدت و زودگذر است. در حالي كه آثار طويل المدت طلاق در دختران و دختران بيشتر است و مشكلات ناسازگاري در تشكيل خانواده را به وجود مي آورد.
اینجانب چند سالی است كه در هنرستان متوسطه مشغول به خدمت هستم . متأسفانه در اين مدّت با شاگردان مشكل دار بسياري مواجه بودم و هر سال با تجربه بيش از قبل سعي در رفع يا كاهش آن نموده ام . امسال هم مثل هر سال از بين دانش آموزم که .... نفر بودند دانش آموزی مشکل دار به نام یاسمین وجود داشت. یاسمین دانش آموزی بي نظم و پرخاشگری بود كه با انجام حركات ناشي باعث اذيّت و آزار ديگران و زور گویی به آنها شده بود . او به درس و هنرستان علاقه ای نداشت و از انجام تکالیفش به بهانه های مختلف سر باز می زد.و دجار افت تحصیلی شده بود من پس از مشاهده و مصاحبه با ديگران متوجّه از هم گسيختگي خانواده و محيط زندگي او شدم و با صحبت با مادر او و ديگران در پي رفع ناامني و ترس و اختلالات رفتاري و اخلاقي او بر آمدم . پس از مطالعه و بررسي و همفكري باهمكاران و ديگران و درپيش گرفتن روش هاي مناسب موفّق به كاهش اختلالات رفتاري و اخلاقي او شدم .
مقدمه :
خانواده اوّلين پايه گذار شخصيّت و ارزش هاي فكري است كه نقش مهمّي در تعيين سرنوشت ، سبك و خط مشي آينده ي فرد دارد.


مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت مفهوم فناوری اطلاعات🔗پاورپوینت مفهوم معماری کامپیوتر🔗پاورپوینت مفهوم ورمی کمپوست🔗پاورپوینت مقابله با فلش مموری های ویروسی🔗پاورپوینت مقایسه دروس رشته های مختلف در دانشگاه صنعتی شریف و استنفورد🔗پاورپوینت مقایسه رشته کامپیوتر در دو دانشگاه ایلینوی و صنعتی شریف🔗پاورپوینت مقایسه کتابخانه های عمومی🔗پاورپوینت مقایسه نظام اقتصادی در اسلام و سرمایه داری🔗پاورپوینت مقدماتی از دانش نجوم در چین 🔗پاورپوینت مقدمه ای بر اقتصاد مدیریت 🔗پاورپوینت مقدمه ای بر اندازگیری دما🔗پاورپوینت مقدمه ای بر بازی سازی🔗پاورپوینت مقدمه ای بر پايگاه داده چند رسانه اي🔗پاورپوینت مقدمه ای بر تاریخچه اعداد🔗پاورپوینت مقدمه ای بر تاریخچه گوگل🔗پاورپوینت مقدمه ای بر تعالی سازمانی🔗پاورپوینت مقدمه ای بر تکیه گاه ذهنی (لنگر اندازی)🔗پاورپوینت مقدمه ای بر تئوری های سازمان و مدیریت🔗پاورپوینت مقدمه ای بر جهانی شدن🔗پاورپوینت مقدمه ای بر حفاظت صنعتی🔗پاورپوینت مقدمه ای بر حوزه های دانش مدیریت پروژه🔗پاورپوینت مقدمه ای بر خودشناسی انسان🔗پاورپوینت مقدمه ای بر رشد جنسی🔗پاورپوینت مقدمه ای بر سازماندهی🔗پاورپوینت مقدمه ای بر سرقت