مقیاس دلبستگی بزرگسال AAI

مقیاس دلبستگی بزرگسال AAI
مقیاس دلبستگی بزرگسال AAI|31027593|zt


دانلود ورد با موضوع دارای 5 صفحه و با فرمت .docx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 5 صفحه


فرمت فایل: ورد .docx و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
مقیاس دلبستگی بزرگسال
AAI
پژوهشگر گرامی
مقیاس دلبستگی بزرگسال بر حسب هدف‌های اختصاصی هر پژوهش به دو شکل 15 و 3 ماده‌ای قابل اجراست. شکل 15 ماده‌ای برای سنجش «دلبستگی به دیگران به طور کلی» مناسب‌تر است. در توضیح ابتدایی مقیاس برای پاسخ‌دهندگان مشخص شده است که منظور از دیگران افراد نزدیک مثل مادر، پدر، همسر و دوستان است. این شکل از مقیاس قابلیت استفاده برای یک گروه از این افراد نزدیک را هم دارد. برای مثال، شما می‌توانید در توضیح مقیاس و در عبارت‌های پانزده‌گانه آن به جای «دیگران» و «کسی» اختصاصاً کلمه «همسر» را جایگزین کنید تا فقط دلبستگی به همسر سنجیده شود. شکل 3 ماده‌ای مقیاس، به تفکیک دلبستگی به مادر، پدر، همسر و دوستان را بر حسب سه عبارت که هر یک تعیین‌کننده یک سبک دلبستگی است، می‌سنجد. پژوهشگر می‌تواند با توجه به هدف‌های خاص پژوهش، دلبستگی شخص را نسبت به هر یک از این افراد بسنجد. مناسب‌ترین روش سنجش دلبستگی در هر دو شکل مقیاس، اتخاذ رویکردی ابعادی است که براساس آن هر فرد ممکن است درجاتی از ایمنی یا ناایمنی (اجتناب‌ورزی و دوسوگرایی) را در دلبستگی به یک شخص خاص و یا به طور کلی به دیگران نشان دهد. در معرفی مقیاس دلبستگی بزرگسال، هر پژوهشگر بر حسب نمونه مورد مطالعه و هدف‌های خاص پژوهش، می‌تواند ویژگی‌های جمعیت‌شناختی و بالینی مورد نظر را اضافه کند تا توسط پاسخ‌دهندگان تکمیل شود.
مقیاس دلبستگی بزرگسال
AAI
مشخصات فردی:
تاریخ اجرا:
نام و نام خانوادگی:
سن:
جنس:
وضعیت تأهل:
دانشگاه:
دانشکده:
رشته:
سال ورود به دانشگاه:
پاسخگوی گرامی،
این پرسشنامه نوع رابطه و دلبستگی‌های شما را به دیگران (افراد نزدیک مثل مادر، پدر، همسر و دوستان) توصیف می‌کند. هر عبارت را بادقت بخوانید و با در نظر گرفتن وضعیت کلی و عمومی روابط و دلبستگی‌هایتان، پاسخی را که بیش از همه با وضعیت شما مطابقت می‌کند، علامت (×) بزنید. در این مقیاس هیچ یک از پاسخ‌ها صحیح یا غلط نیستند. ممکن است بعضی از عبارت‌ها کاملاً با ویژگی‌های شما مطابقت نکند، اما سعی کنید در این موارد گزینه‌ای را که به طور نسبی با خصوصیات شما مطابقت می‌کند علامت بزنید. لطفاً هیچ عبارتی را بدون پاسخ نگذارید. از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.
دلبستگی به دیگران به طور کلی
1. نزدیک شدن به دیگران و برقراری روابط صمیمی با آن‌ها برایم آسان است.
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
کم
خیلی کم
...


مطالب دیگر:
📖بررسي ريشه هاي مواضع خصمانه آمريكا عليه ايران📖آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي📖مقالة آشنايي با انواع فرستنده و امواج ها📖تحقیق آشنايي با انواع شبكه هاي توزيع 📖مقاله کامل مسجد جامع اصفهان📖دره سیلیکون(استارت آپ و کار آفرینی)📖پاورپوینت کیفیت زندگی کاری📖ترجمه مقاله: Alternative paradigms and the study and practice of performance management and evaluation📖پاورپوینت آموزش شبيه سازي با Arena📖تحقیق آماده ؛ کره ماه📖پاورپوینت ارزیابی تکنولوژی📖تحقیق:انگيزش در سازمانهاي آموزشي📖دانلود تحقیق درباره شهریار📖هوا بفروشید میلیونر شوید ! متفاوت ترین بسته کسب درآمد📖اندروید راهنمای ونتیلاتورها📖اموزش سرگرمی جالب که میشه ادعا کرد اشیا بی جان با ادم حرف میزنن📖آموزش عکاسی سطح پیشرفته📖انتگرال و روشهای انتگرال گیری و کاربرد انتگرال📖دانلود مقاله علمی درباره تکنولوژی گوگل ( pn )📖راهنمای طراحی شماتیک قسمت فلش و حافظه برنامه ریزی Xilinx FPGA Spartan6📖دانلوداحساس مسئولیت معلمی در تعلیم و تربیت اسلامی📖فضای مجازی و نظام تعلیم و تربیت (فرصت ها و چالش ها)📖جایگاه آموزش و پرورش و معلم در تقویت غیرت و عفت عمومی📖آموزش و پرورش، معلم و مسائل اخلاقی جامعه📖اهداف و ابعاد تحریف خط امام (ره)