پاورپوینت ويروس موزائیک خیار و كدو

پاورپوینت ويروس موزائیک خیار و كدو
پاورپوینت ويروس موزائیک خیار و كدو|31025004|zt


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 26 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 26 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:این ویروس دارای دامنه میزبان وسیعی است و در تمام دنیا گسترش دارد . صدها گونه گیاهی و تقریباً 50 خانواده بعنوان میزبان آن گزارش شده اند . تمام کدوئیان به این ویروس حساس می‌باشند . مانند کدو ، هنئوانه ، طالبی ، خربزه ، انواع گیاهان زینتی نیز مورد حمله این ویروس واقع می‌شوند.

این ویروس در فارس ، یاسوج و ممسنی در خیار بسیار مهم و خسارت زا است . در کل ایران نقشی درجه دوم در محصولات جالیزی دارا می‌باشد .

فهرست مطالب و اسلایدها:

مشخصات ویروس
عامل بيماري
گستره ي ميزباني و علائم
ويژگي ها
تشخيص


مطالب دیگر:
📎برنامه ساخت انواع حالات دکمه در سی شارپ📎برنامه windows application نمونه ای کامل از درایو📎برنامه مشخص كردن اتصال سيستم به نت در سی شارپ📎برنامه باكس با داشتن چند زير منو در سی شارپ📎برنامه تعداد مقسوم عليه عدد در سی شارپ📎برنامه پخش صدا به وسيله فركانس و زمان در سی شارپ📎برنامه پاك كردن سطل آشغال در سی شارپ📎برنامه ثبت نام دانشجو در سی شارپ📎برنامه ثبت نام و حذف دانشجو در سی شارپ📎برنامه نمايش ماه و روز در سال در سی شارپ📎برنامه تبديل عكس رنگي به سياه و سفيد در سی شارپ📎برنامه مقسوم عليه عدد در سی شارپ📎برنامه عدد اول در سی شارپ📎برنامه فاكتوريل عدد در سی شارپ📎برنامه نمایش فایل به pdf در سی شارپ📎برنامه فرم افتتاح حساب در سی شارپ📎برنامه فیبونانچی در سی شارپ📎برنامه رسم گراف در سی شارپ📎برنامه لایه گذاری عکس در سی شارپ📎برنامه ماشین حساب در سی شارپ📎سؤالات پر تکرار ریاضی در آزمون های استخدامی📎برنامه ماشين حساب پيشرفته در سي شارپ📎برنامه نمایش چندمين روز از چندمين ماه سال، در سی شارپ📎برنامه نمایش مشخصات سيستم در سی شارپ📎برنامه نمایش معكوس عدد در سی شارپ