دانلود پاورپوینت با موضوع صورت سود و زیان

دانلود پاورپوینت با موضوع صورت سود و زیان
دانلود پاورپوینت با موضوع صورت سود و زیان|31016470|zt

دانلود پاورپوینت با موضوع صورت سود و زیان دارای 22اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 22اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

صورت سود و زیان

ماهیت صورت سود و زیان بیانگر نگرش و نحوه بهره گیری مدیریت از منابع و داراییهای واحد تجاری در راستای افزایش ارزش سرمایه آورده مالکان است. پیامدهای اقتصادی گزارشگری مالی اطلاعات مالی توزیع ثروت بین سرمایه گذاران را می تواند تحت تاثیر قرار دهد . اطلاعات مالی می تواند سطح ریسک پذیرفته شده توسط شرکتها را تحت تاثیر قرار دهد . اطلاعات مالی می تواند نرخ ایجاد سرمایه در اقتصاد را تحت تاثیر قرار دهد و منجر به تخصیص مجدد ثروت بین مصرف و سرمایه گذاری در اقتصاد شود . اطلاعات مالی نحوه تخصیص سرمایه گذاری بین شرکتها را می تواند متاثر کند.

عناصر صورت سود و زیان این عناصر صورت سود و زیان در بیانیه مفهومی شماره 6 به صورت زیر تعریف شده است : درآمدهای عملیاتی : جریانهای ورودی یا سایر افزایش ها در دارایی های واحد یا تصفیه بدهی های آن ( یا ترکیبی از هر دو ) در طـول یک دوره که حاصل تولید و ارائه کالا، ارائه خدمات یا دیگر فعالیت هایی که عملیات اصلی، عمده و مستمر واحد را تشکیل می دهد.

درآمدهای غیر عملیاتی : افزایش در خالص دارایی های ناشی از معاملات جنبی یا تصادفی یک واحد و همه معاملات و رویدادها و شرایطی که در طول دوره واحد را تحت تاثیر قرار می دهد به استثنای موارد ناشی از درآمدهای عملیاتی یا ســرمایه گذاری مالکان. هزینه های عملیاتی : جریان های خروجی یا سایر مصارف در دارایی ها یا تحمل بدهی ( یا ترکیبی از هر دو) در طول یک دوره ناشی از تولید و ارائه کالا ، ارائه خدمات یا انجام سایر فعالیت هایی که عملیات اصلی ، عمده و مستمر واحد را تشکیل می دهد.
هزینه های غیر عملیاتی : کاهش در خالص دارایی ها ناشی از معاملات تصادفی یا جنبی یک واحد و یا ناشی از همه معاملات ، رویدادها و شرایط دیگر که در طول یک دوره واحد را تحت تاثیر قرار می دهد به استثنای هزینه های عملیاتی و توزیع بیـــن مالکان


مطالب دیگر:
📌تحقیق جوشکاری📌گزارش کارآموزی در اداره برق شهرستان دهاقان📌پاورپوینت سيستم‌ هاي اطلاعات حسابداري📌پاورپوینت مراقبت پيامدهاي نامطلوب ايمن سازي📌دستگاه ماشین لباسشویی مدل شده در سالیدورک📌فیلم آموزشی طراحی و مدلسازی فنر کششی در نرم افزار اینونتور📌گزارش کارآموزی در اداره برق بخش بادرود📌گزارش کارآموزی كنترل كيفيت و توليد محصولات داروئي- بهداشتي📌تحقیق شرح مختصری از شرکت ایران خودرو📌گزارش کارآموزی دانشگاه آزاد اسلامی ابرکوه📌گزارش کارآموزی در تعمیرگاه مجاز هیوندا📌گزارش کارآموزی کارخانه تکمیل تهران پایون- چاپ و تثبیت ابعادی کالا📌گزارش کارآموزی در شرکت سایپا یدک بروجن📌گزارش کارآموزی در شرکت ذوب فلزات ایمن کار (فرد)📌گزارش کارآموزی در شرکت فنی و مهندسی آرمان الکتریک📌گزارش کارآموزی در شرکت الکتروتکنیک رازی📌فیلم آموزشی حل تیر نامعین و طراحی محور در نرم افزار اینونتور📌فیلم آموزشی رندرگیری در نرم افزار اینونتور📌گزارش کارآموزی پتروشیمی بوعلی سینا📌گزارش کارآموزی کامپیوتر- آشنايي با مفاهيم اوليه پست الكترونيك كار با نامه ها📌گزارش کارآموزی شركت تارابگين (بازيافت سرباره حاصل از كوره بلند ذوب آهن اصفهان)📌گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر- سخت افزار– ACCESS📌گزارش کارآموزی صافکاری (رعایت اصول ایمنی در محیط کار)📌گزارش کارآموزی در شرکت ویتانا📌گزارش کارآموزی در فنی و حرفه ای بروجن