دانلود پاورپوینت با موضوع صورت جريان وجوه نقد

دانلود پاورپوینت با موضوع صورت جريان وجوه نقد
دانلود پاورپوینت با موضوع صورت جريان وجوه نقد|31016460|zt

دانلود پاورپوینت با موضوع صورت جريان وجوه نقد دارای 56اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 56اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

صورت جريان وجوه نقد

کاربرد اطلاعات تاريخي مربوط به جريانهاي نقدي
براي قضاوت استفاده کنندگان در خصوص مبلغ، زمان و ميزان اطمينان از تحقق جريانهاي نقدي آتي.
بيان نحوه ارتباط بين سودآوري واحد تجاري و توان آن جهت ايجاد وجه نقد و تعيين کيفيت سود تحصيل شده توسط واحد تجاري.
کنترل ميزان دقت ارزيابيهاي گذشته جريانهاي نقدي آتي.
انعکاس رابطه بين فعاليتهاي واحد تجاري و دريافتها و پرداختهاي آن.

نکات قابل توجه براي استفاده از اطلاعات صورت جريان وجوه نقد
ترازنامه، صورتهاي عملکرد مالي و صورت جريان وجوه نقد تواما” اطلاعاتي را در مورد وضعيت مالي، عملکرد مالي و همچنين نقدينگي و انعطاف پذيري مالي فراهم مي آورد. بدين لحاظ ايجاد ارتباط ميان آنها حائز اهميت است.
براي ارزيابي جريانهاي وجه نقد آتي، صورت جريان وجوه نقد معمولا” بايد توأم با صورتهاي عملکرد مالي و ترازنامه مورد استفاده قرار گيرد.


مطالب دیگر:
📖نقشه ی بخش های شهرستان مینودشت📖نقشه ی بخش های شهرستان رامیان📖تحقيق بهينه‌سازي و معرفي انواع مختلف روش‌های آن📖تحقيق به حداقل رساندن هزينه و افزايش سودآوري در واحدهاي توليدي📖تحقيق بزرگترين مردهاي اقتصادي📖تحقيق برنامه ريزي و مديريت پروژه📖تحقيق برنامه ريزي📖تحقيق بررسي و ارزيابي ريسك مشتريان اعتباري📖تحقيق تعلیق اجرای مجازات📖تحقيق حقوق كودك📖تحقيق حقوق در مورد دیه📖تحقيق حقوق در مورد قتل📖تحقيق قواعد حل تعارض در مورد ازدواج و طلاق در ايران📖گزارشات دورة كارآموزي و كارورزي وكالت (با موضوع بيمه)📖گزارشهاي دوره كارآموزي وكالت و حقوق📖تحقيق كفالت📖تحقيق كلاهبرداري و بررسي شيوه و شگردها و راه هاي مقابله با آن📖مجموعه گزارش های كارآموزي و كارورزي وكالت📖مجموعه گزارشات كارآموزي وكالت📖گزارش كارآموزي جلسات حضور در محاکم کيفري📖تحقيق معاونت در جرم📖تحقيق مفهوم مصونيت دولتها و سران آنها از ديدگاه حقوق بين الملل📖تحقيق مقدمات علم حقوق و حقوق اساسی📖تحقيق مقدمه و تاريخچه طبقه‌بندي مشاغل در جهان📖تحقيق موقعيت نفت و گاز کشور در بازارهاي نفت و گاز جهان