دانلود طرح توجیهی: تولید کود کمپوست

دانلود طرح توجیهی: تولید کود کمپوست
دانلود طرح توجیهی: تولید کود کمپوست|30010894|zt

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح



بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی – منابع انسانی – فضا و ...)



دارای فرمت PDF می باشد.



مفصل و با تمام جزئیات – بسیار کامل و مرتب



مناسب برای شروع یک کسب و کار



مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی



نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.



طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.



در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.



مطالب دیگر:
📃رفتار سازمانی پیشرفته📃رفتار سازمانی📃رفتار شهروندی سازمانی📃رفتار، عوامل موثر برآن📃رفتاردرمانی📃رفتارشناسی اعتدال📃رمزگذاری كليد عمومي📃رمزنگاری📃رمزنگاري متقارن📃رنگ مورد علاقه و شخصیت شناسی📃رنگ ها📃رنگرزی📃روابط آب و خاک و گياه📃روابط بین الملل و همکارهای سیاسی اقتصادی ایران📃روابط بین الملل📃روابط بين الملل و همكاريهاي اقتصادي وسياسي📃روابط خارجی و سیاست خارجی ایران📃روابط خارجي ايران تا 57 – 1320📃روابط صنعتي📃روابط عمومی ورزشی📃روابط کار در سازمان📃روابط كار📃روّاد العلم في ايران📃روان شناسی کودک📃روان شناسي تربيتي