دانلود مجموعه فریم انتزاعی

دانلود مجموعه فریم انتزاعی
دانلود مجموعه فریم انتزاعی |2117384|zt

در این مجموعه شاهد نمونه های زیبا از فریم انتزاعی با 15 رنگ متنوع می باشید، این تصاویر با فرمت های EPS ذخیره شده و با کیفیت بالایی بر روی سایت قرار گرفته شده است.

نکته: فایل های Ai و EPS در فتوشاپ قابل باز شدن هستند ولی برای کارایی بهتر، باید از اَدوبی ایلاسترِیتور یا نرم افزارهایی با قابلیت وکتور استفاده کرد. این فایل ها بدلیل وکتور بودن محدودیتی در کیفیت ندارند. در صورت باز کردن توسط فتوشاپ می توانید مقدار رزولوشن موردنظر را به دلخواه وارد کنید. اما بیاد داشته باشید که فتوشاپ فایل های وکتور را بصورت تک لایه باز خواهد کرد.

برای مشاهده تصویر بزرگتر مجموعه می توانید روی همین لینک کلیک کنید.مطالب دیگر:
پاورپوینت روان شناسی ورزشپاورپوینت نظریه های یادگیری ژان پیاژهپاورپوینت روابط بین فردی موثرتحقیق ماهیت و نقش نفس لوامه و اماره و مطمئنهپاورپوینت مبانی و اصول برنامه ریزیپاورپوینت روش تدریس اکتشافیپاورپوینت راهبردهای یادگیری و یادسپاری و مطالعه موثرتحقیق بررسي اثرات بازي گروهي و باقاعده در رشد اجتماعي دختران 4 تا 5 سالهتحقیق بررسي حقوقي، شرایط اعمال و ایرادات به ماده 630 قانون مجازات اسلاميتحقیق بررسي رابطه ميان طبقات اجتماعي و نوع اعتياد در شهر تهرانتحقیق بررسی و تحليل محتواي مقالات سياسي دو روزنامه کيهان و سلامتحقیق عوامل موثر بر كژرفتاري هاي نوجوانانتحقیق بررسي علل اجتماعي درخواست طلاق در بين زنان مراجعه كننده به دادگاه خانوادهتحقیق بررسی رابطه بین موسیقی و دقت در دانشجویان دختر دوره کارشناسیتحقیق بررسی علل بالارفتن سن ازدواج میان دانشجویان پسر دانشگاه آزادتحقیق بررسی رابطه بین موسیقی و دقت در بین دانشجویان دخترتحقیق مقايسه جامعه شناختي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مجلس شوراي مليتحقیق روش اجرای تونل به روش NATMپاورپوینت نظریه های برنامه ریزی درسیپاورپوینت روش ها و فرآیندهای نوین یاددهی- یادگیریپاورپوینت برنامه ریزی آموزشیپاورپوینت اصول برنامه ریزی آموزشیپاورپوینت آموزش و پرورش تطبیقیتحقیق هویت فمینیستی برنامه درسیتحقیق نقش تئوری ها در برنامه درسی