پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی

پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی
پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی|2094854|zt

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی، در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تعریف ابزار مشتقه (Derivative Contract )

خصوصيات ابزار مشتقه

نقش اقتصادي ابزار مالی مشتقه

معایب ابزارهای مشتقه

انواع قراردادهاي مشتقه

قرارداد آتي (Futures Contracts )

پيمان آتي (Forward Contracts )

تفاوتهای کلی بین قراردادهای آتی و پیمان های آتی

قراردادهاي سلف (Bai-Salaf )

تفاوت قرارداد سلف و قراردادآتی

قراردادهاي استصناع (Bai-Istisna )

قراردادهاي معاوضه اي (SwapContracts)

قراردادهاي اختياري(Option Contracts)

تقسیم بندی قراردادهای اختیاری از نظر سررسید

اختيار خريد (Call Option)

اختيار فروش(Put option)

نتیجه گیری

قسمتی از متن:

پيمان آتي (Forward Contracts ): قراردادي است که در آن دو طرف تعهد مي کنند که در يک تاريخ مشخص يا يک قيمت مشخص(توافقي است طبق ضوابط بازار غير رسمي بورس) يک کالا با کيفيت مشخص را مبادله كنند. در اين قرارداد دو طرف متعهد هستند که طبق ضوابط قرارداد عمل كنند . طرفی که به خرید دارایی در آینده تعهد می دهد یک پوزیشن لانگ اختیار کرده، و طرفی که به فروش دارایی در آینده تعهد می دهد پوزیشن شورت گرفته است. قیمتی که روی آن توافق حاصل می شود قیمت تحویل نامیده می شود، که برابر قیمت آتی در زمانی است که قرارداد منعقد می شود خريدار معمولانگران است که قيمت کالادر آينده بالارود و فروشنده نگران است که قيمت کالاثابت مانده يا پايين بيايد. اين قرارداد ها در بازارهاي غيررسمي يا خارج از بورس صورت مي گيرند و معمولابه علت اعتبار بالاي دو طرف معامله کل مبلغ در زمان تحويل کالادر سررسيد پرداخت مي شود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " بررسی انواع ابزار های مشتقه مالی " می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، اقتصاد و مجموعه مدیریت به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
📖دانلود تحقیق درموردليزر و اصلاح عيوب انكساري📖دانلود تحقیق درموردليزرهای نيمرسانا📖دانلود تحقیق درموردلیشمانیوزها📖دانلود تحقیق درموردلیپو دیستروفی📖دانلود تحقیق درموردماریو بوتا📖دانلود تحقیق درموردماشینهای cnc📖دانلود تحقیق درموردمالاريا📖دانلود تحقیق درموردمايعات و جامدات📖دانلود تحقیق درموردماگماتیسم و سنگهای آذرین📖دانلود تحقیق درموردمباحث تئوری حقوق تجارت درس حسابداری شرکتها📖دانلود تحقیق درموردمباني تحقيق در عمليات📖دانلود تحقیق درموردمباني نظام سياسي اسلام📖دانلود تحقیق درموردمبانی مديريت زنجيره تامين📖دانلود تحقیق درموردمبانی کار تصفیه‌خانه‌های آب📖دانلود تحقیق درموردمبانی کامپیوتر و برنامه سازی📖دانلود تحقیق درموردمبانی-برق📖دانلود تحقیق درموردمباهله📖دانلود تحقیق درموردمبحث معرفی درس و مفاهیم اولیه📖دانلود تحقیق درموردمتابولیسم چربیها📖دانلود تحقیق درموردمتابولیسم کربوهیدرات📖دانلود تحقیق درموردمثالهایی از اقدامات اصلاحی با توجه به نتایج ارزیابی های آرگونومی📖دانلود تحقیق درموردمجموعه آموزشی رابطین بهداشت ویژه مربیان📖دانلود تحقیق درموردمجموعه سازي📖دانلود تحقیق درموردمحدودیت های واکسن و واکسیناسیون📖حل المسائل دینامیک سیالات محاسباتی فلتچر