تحقیق درباره سیستم های حرارتی

تحقیق درباره سیستم های حرارتی
تحقیق درباره سیستم های حرارتی|1849577|zt

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 25 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

در حال حاضر هزینه گرم کردن آی با برق گرانتر از هزینه گرمایی سوختهای دیگر تمام می شود و در زمان استقرار آبگرمکنهای برقی باید به مسئله حفظ گرما توجه کرد . در این رابطه باید نکات زیر را مورد توجه قرارداد:

1- منبع ذخیره آب گرم را باید به ضخامت حداقل mm 50 – ترجیحاً mm 75- با یک ماده عایق خوب به طور کامل عایق بندی کرد.

2- آب گرم نباید در لوله هایا رادیاتورهای حوله خشک کن گردش داشته باشد.

3- طول لوله های نقاط تخلیه به ویژه در سینکهای ظرفشویی باید به حداقل کاهش یابد.

4- از گردش آب تک لوله ای در لوله های آب گرم یا لوله های هواکش باید جلوگیری کرد.

5- با عدم عایق بندی بخشی از منبع آب گرم نباید امکان گرم شدن گنجه های لباس خشک کن را فراهم ساخت.

6- یک ترموستات موثر باید کنترل دمای آب را در دمای حداکثر oc 60 برای آب سخت موقت و حداکثر oc 71 برای آب سبک بر عهده داشته باشد دمای پایین تر آب سخت موقت به نحو چشمگیریی از میزان رسوب آهک می کاهد.

آبگرمکنهای برقی نوع فشاری :

این آبگرمکنها همواره باید از طریق مخزن ذخیره آب سرد تغذیه شوند. ظرفیت آبگرمکنهای نوع فشاری از 50 تا 450 لیتر متفاوت است. یکی از مفیدترین این آبگرمکنها ، آبگرمکن زیرسینکی نام دارد که این آبگرمکن به دو المنت گرمایی مجهز است، یکی از المنتها در نزدیکی سطح فوقانی قرار دارد که حدود 23 لیتر آب گرم را برای مصرف عمومی حفظ می کند . المنت تحتانی زمانی گرم می شود که به مقادیر بیشتری آب گرم جهت وانها یا رختشویی احتیاج باشد . این آبگرمکن از توانایی کافی جهت تامین آب گرم یک خانه کوچک برخوردار است.

برای استفاده از این آبگرمکن در بلوکهای ساختمانی باید در هر طبقه یک مخزن ذخیره آب سرد مستقر کرد و لوله کشی را همانند لوله کشی یک خانه انجام داد. برای صرفه جویی در هزینه مخازن جداگانه ذخیره آب سرد، آبگرمکنها را می توان از طریق یک مخزن در سطح بام تغذیه کرد انضعاب نغذیه آب سرد هر ابگرمکن باید از سطح بالاتری نسبت به قسمتهای فوقانی آبگرمکن گرفته شود، زیرا این امر از کشیده شدن آب آبگرمکن بالاتر به داخل آبگرمکنهای پایین تر جلوگیری می کند وجود یک لوله هواکش بر روی لوله تغذیه آب سرد نیز از مکیده شدن آب گرم از آبگرمکن فوقانی به آبگرمکنهای تحتانی در زمان بسته بودن شیر قطع جریان جلوگیری می کند.مطالب دیگر:
پاورپوینت آماده علائم و نشانه ها و دلایل و درمان آپانديسپاورپوینت آماده بررسی اتصال خورجيني متداول و روش های تحليل و طراحي سازه‌ اتصال خورجينيپاورپوینت آماده بررسی فرآیند اتوماسيون صنعتي (PLC)پاورپوینت آماده بررسی انواع آثار معماري شيوه آذري – بسیار جامعپاورپوینت آماده اثر عوامل محيطي در رشد و نمو بازدهي محدودكننده در زراعت آفتابگردانپاورپوینت آماده اثر فشار هیدرو استاتیک بر ارزش مواد غذاییپاورپوینت آماده بررسی انواع اثرات ماساژ بر روی عملکرد و ریکاوری در ورزشپاورپوینت آماده بررسی روش های ساخت و کاربرد و ویژگی های آجر در معماریپاورپوینت آماده بررسی جامع اجرای سازه های فولادی – جوشکاری و برشکاری در سازه های فولادیپاورپوینت آماده فاکتورهای همانند سازی و DNA پلیمرازها در پروکاریوت و یوکاریوتپاورپوینت آماده بررسی انواع آجرها و بلوك ها و کاربرد آنها در معماریپاورپوینت آماده جزوه درس عناصر و جزئيات ساختماني يكپاورپوینت آماده بررسی اختلالات شخصيتي و اختلال هاي رفتاريپاورپوینت آماده بررسی اختلالات هویت جنسی و روش های درمان آنهاپاورپوینت آماده پروژه درس پايگاه داده پيشرفتهپاورپوینت آماده رده بندی گیاهان بر حسب نیاز آنها به نور و مکانیزم فتوپریودیسمپاورپوینت آماده عناصر ضد مغذي بازدارنده‌ها بررسي عناصر ضد مغذي و بازدارنده ها درخوراکپاورپوینت آماده بررسی رابطه بین اثربخشی ارتباطات سازمانی و منابع قدرت مدیران و ادارات هفتگانه آمپاورپوینت آماده بررسی انواع عناصر و جزئيات ساختمانيپاورپوینت آماده بررسی فرآیند ارزشیابی شایستگی کارکنانپاورپوینت آماده ارزيابي پديده ستون كوتاه و شكست آن در زلزله و روشهاي مقابله با آنپاورپوینت آماده ارزيابي تنوع ژنتيكي جمعیت های بومی یونجه ایران ( Medicago sativa L.) با استفادهپاورپوینت آماده اهداف و ضرورت و فوايد ارزيابي اثرات زيست محيطي سدهاپاورپوینت آماده بررسی پی سازی و پله و دیوار در ساختمان سازیپاورپوینت آماده بررسی روش های مختلف تکثیر و ازدیاد نباتات (30 گونه)