دانلود پاورپوینت درباره ی الکتریسته جاری

دانلود پاورپوینت درباره ی الکتریسته جاری
دانلود پاورپوینت درباره ی الکتریسته جاری|1804982|zt

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 15 اسلاید

قسمتی از متن:

الکترون آزاد

اغلب الکترون های والانس به طور مداوم ولی بدون ترتیب مدارهایشان عوض می شود. یعنی هیچ الکترون والانسی مختص یک اتم نیست بلکه اتم ها الکترون والانس خود را به اشتراک می گذارند و به یکدیگر متصل می شوند. به این نوع پیوند فلزی گویند.

حرکت الکترون

برای تولید جریان الکتریکی باید حرکت الکترون های آزاد سیم در یک جهت حرکت کنند. برای این کار باید بارهای مثبت و منفی را در دو طرف سیم قرار داد. الکترون ها از طرف منفی به طرف مثبت رانده می شوند.

جریان الکتریکی

برای این که از جریان الکتریکی برای انجام کار استفاده شود باید الکتریسته باید جاری شود. این عمل وقتی انجام می شود که الکترون های آزاد در یک جهت معین حرکت کنند. هنگامی که الکترون های آزاد سیم در سیم در یک جهت حرکت کنند گوییم جریان از سیم عبور می کند.مطالب دیگر:
📂تحقیق مفاهیم و نظریه های رقابت پذیری📂تحقیق فناوری بانکداری الکترونیکی و بانکداری موبایلی📂تحقیق عوامل پذیرش و ویژگی های بانکداری الکترونیکی📂تحقیق تعاریف و مفاهیم کارآفرینی📂تحقیق تعاریف و مفاهیم توسعه روستایی📂تحقیق تعاریف و مدلهای اکتساب تکنولوژی📂تحقیق عوامل و ابعاد فرسودگی شغلی📂تحقیق چرم و چرم سازی ومحصولات چرمی📂پرسشنامه سبک های یادگیری کلب (LSI)📂تحقیق دين در غرب جديد📂تحقیق ویژگی های مکتب نگارگری شیراز در دوره تیموری📂تحقیق تفکرات بنجامین ديزرائلي📂تحقیق دوران پيغمبري حضرت عيسي📂تحقیق همه چیز در مورد خمس📂تحقیق تحلیل نهاد توبه در حقوق بشر اسلامی و فقه جزایی📂تحقیق سازگاری زناشویی📂تحقیق نقدشوندگي📂تحقیق نقد نظام سرمایه داری و بحران های ناشی از آن📂تحقیق دلايل بر لزوم معاد📂تحقیق همه چیز در مورد دعا📂تحقیق شك ، گمان و يقين📂تحقیق تفسير سوره نور📂تحقیق درجات ایمان📂تحقیق نسبت علم و دين📂تحقیق سياحت در قيامت ( نفخ صور )