تحقیق درباره سيستمهاي حرارتي و برودتي

تحقیق درباره سيستمهاي حرارتي و برودتي
تحقیق درباره سيستمهاي حرارتي و برودتي|1784750|zt

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 11 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

جهت تهيه شرايط مناسب براي محيط زندگي و كار در فصول مختلف سال، وسائلي مورد استفاده قرار مي گيرند كه هر كدام نقش خاصي در سيستم تأسيساتي ايفاء مي نمايند. به عبارت ديگر دستگاههائي جهت توليد انرژي گرمائي و سرمائي به كار برده مي شوند انرژي آنها توسط خطوط انتقال به مراكز توزيع برده شده به وسائلي كه عمل توزيع و پخش را انجام مي دهند هواي مشروط را در داخل محيط فراهم مي آورند.

وسائلي را كه در سيستمهاي مختلف تأسيساتي مورد استنفاده قرار مي گيرند به طور كلي مي توان به 4 بخش متمايز تقسيم نمود.

وسائل توليد انرژي حرارتي و برودتي

وسائل توليد حرارت (ديگر حرارت مركزي)

از معمولترين مولدهاي گرمائي، ديگر هاي حرارت مركزي مي باشند.

در ديگ ها انرژي حرارتي از سوخت (كه توسط مشعل توليد حرارت مي نمايد) گرفته شده و به آب داده مي شود.مطالب دیگر:
📒آدلر و نظريه هاي روانشناسي فردي📒برنامه نوشابه فروشی📒پروژه ارت، حفاظت و برقگير📒ارتباط قلب و ورزش کردن📒ارتقاي اثر بخشي مطالعات مهندسي ارزش با استفاده از مديريت ريسك📒پایان نامه بررسی رابطه اشتغال زنان با عزت نفس آنان📒پایان نامه رابطه بين اشتغال مادران بر عزت نفس دختران📒پایان نامه بررسي موانع توسعه بانكداري الكترونيك در ايران📒پایان نامه بررسی و گرایش به برقراری ارتباط و دوستی با جنس مخالف قبل از ازدواج در سطح دانشجویان📒پایان نامه تأثیر مشارکت زنان در عرصه های عمومی و خانوادگی📒پایان نامه تحلیل و بررسی اثرات قیمت نفت بر روی اقتصادایران📒پایان نامه نقش فرهنگ سازماني در افزايش كارآیي كاركنان اداره دارایی📒پاورپوینت بتن الیافی📒پاور پوینت کودکان بیش فعالی ADHD📒پروژه ارز و کاربرد آن در بازار پول📒پروژه ارز📒ارزش تكنيك هاي چند متغيره در تحليل اطلاعات📒پروژه ارزش مديريت استراتژيك📒پروژه ارزشيابي عملكرد افراد📒ارزشیابی کیفی و بازخوردهای یادگیری - یاددهی📒ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه📒ارزيابي گناه از ديدگاه انديشه و عمل📒ارزيابي مديريت كيفيت جامع در سازمانهاي دولتي📒تحقیق ارگونومی📒راه های دریافت جم (الماس ) رایگان بدون نیاز به روت و هک