تحقیق درباره هشت حديث در جهت امام هشتم

تحقیق درباره هشت حديث در جهت امام هشتم
تحقیق درباره هشت حديث در جهت امام هشتم |1735425|zt

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 18 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

حضرت رضا از ما نيست آن كسي كه دنياي خود را براي دينش و دين خود را براي دنيايش ترك مي گويد حضرت رضاu : هر كس كه نعمت رساني مخلوقان را سپاس نگذارد در حقيقت خداي عزو جل راسپاسگذاري نكرده است.

حضرت رضا u:همانا به وضو و ضواهر شده تا چون بنده در پيشگاه خداوند قادرمتعال مي ايستد پاك باشد حضرت رضا u: هركس حضرت معصومه را با شناخت زيارت كند بهشت پاداش او خواهد بود . حضرت رضا u:آن كسي كه نقسش را محاسبه كند سود برده است و آن كسي كه از محاسبه نفسش غافل بماند زيان كرده است.

حضرت رضا u:دو گروه كه باهم روبروي مي شوند پيروزي با گروهي است كه گذشت بيشتري داشته باشد. حضرت رضا uهركس در ماه رمضان خشم خويش را نگهدارد در خداوند در قيامت خشم خود را از اونگه خواهد داشت. حضرت رضا u هيچ بنده اي حقيقت اديانش را كه مالي نمي كند مگر اينكه در او سه خصلت باشددين شناسي ، تديبر نيكوزندگي و شكيبايي در مصيبت ها وبلاها

مقدمه

حمد وسپاس بيكران خداي را كه توفيق تشرف وحضور در پيشگاه هشتمين حجت خدا وامام رئوف علي بن موسي الرضاu را به همراه دوستانمان نصيب ما گردانيدو به سعادتي عظيم نايمان آورد. چنانچه مي دانيم زيارت امري وارتباطي دروني با امام است لذا شايسته است كه دركمال ادب و تواضع و خشوع انجام گيرد چرا اگر معتقديم امام درهمه حال شاهد وناظر بر ماست وبرهمين اساس است كه شهادت مي دهيم امام ما را مي بيند كلام ما را مي شوند و سلام ما را بدون پاسخ نمي گذارد حالدر عطاف فرشتگان كه در بيان اهل دل و ملجاء مومنان صادق حضور يافته ايم چه زيباست كه از لحظه لحظه اي آن توشه برگيريم و ذخيره آخرتمان كنيم .

آداب عملي زيارت

1-قصد قربت در زيارت

2-شناخت ومعرفت امام u در حد مقدور

3- زيارت با مال حلال

4-دوري از گناه

5- نيكي كردن به همراهان و ياري نمودن آنها

6- با طهارت بودن (وضو يا غسل )

7- پوشيدن لباس پاكيزه

8- حضور قلب داشتن و فروتن بودن

9- خوش بو نمودن بدن ولباس

10- اجاره ورود طلبيدن(اذن دخول )مطالب دیگر:
📂طراحی و ارزیابی یک ایفای نقش آنلاین در مدیریت تعارض📂بررسی پسا SOX عوامل مرتبط با اندازه نقش حسابرسی داخلی📂فرهنگ سازمانی و سرمایه فکری: یک مدل جدید📂طراحی ساختار هوشمندانه مطالعات رهبری مدرن📂سرمایه سازمانی به عنوان مزیت رقابتی سازمان📂شرایط انعطاف پذیر کاری و کاهش سطوح اعتماد📂پرسشنامه عملکرد شغلی پاترسون📂دانلود پژوهش و تحقیق استاندارد بلوک های سیمانی📂دانلود پژوهش ساختمانهای فلزی📂دانلود پژوهش و تحقیق پایدار سازی و تثبیت خاک زیر پی📂بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل📂پرورش قارچ صدفی و دکمه ای📂طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه📂کابینت سازان مطالب ساخت کابینت📂آموزش تصویری کات مستر Cut Master 2D📂آموزش_کابینت_سازی_به_روش_ایرانی📂کابینت_سازان_-_روش_آنالیز_کابینت📂کابینت_سازان_-_کارگاه_کابینت_سازی_.ابزار_های_مورد_نیاز📂کابینت_سازان_-_نصب_ریل_ساچمه_ای_📂جزوه اصول انبار داری و معرفی مواد و تجهیزات پالایشگاه در بخش لوله کشی صنعتی و تجهیزات مکانیکی📂دانلود مقاله ستون فلزی📂پاورپوینت جزوه ی اصول و روش تحقیق 2 پیام نور📂آلزایمر و بیماری های مشابه📂سوالات تخصصی دبیر ریاضی آموزش و پرورش 96📂پاورپوینت جزوه کتاب آزمون سازی دانشگاه پیام نور