تحقیق درباره مبدل های حرارتی

تحقیق درباره مبدل های حرارتی
تحقیق درباره مبدل های حرارتی|1700584|zt

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 13 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مبدل های حرارتی بر اساس :

1_ پیوستگی یا تناوب جریان

2_ فرآیندانتقال

3_ فشردگی یا تناوب جریان

4 _ نحوه ساختمان و مشخصات هندسی آن

5 _ درجه حرارت کارکرد

6_ سازوکار انتقال حرارت

7_ تعداد سیال

8_ آرایش جریان

دسته بندی می شوند.

انواع مبدل های حرارتی بر اساس نوع ساختمان و نحوه عملکرد :

1-مبدل های حرارتی لوله ایtube" heat exchanger-"

این نوع از مبدل ها که در صنعت کاربرد بیشتری دارند خود به چند دسته ی مختلف تقسیم بندی می شوند :

1_ تک لوله ای

2_ دولوله ای

3_ لوله مار پیچ

4_ چند لوله ای

5_ لوله پوسته

مبدل حرارتی دو لوله ای Double tube" heat exchanger-"

ساده ترین نوع مبدلی که در صنعت ساخته می شود مبدل حرارتی دو لوله ای است که به آن مبدل سنجاق سری نیز گفته می شود . که از دو لوله ی هم محور و به شکل U تشکیل شده است . در این نوع مبدل یکی از سیال ها از درون لوله و سیال دیگر از مجاری بین دو لوله عبور می کند و به این ترتیب عمل انتقال حرارت صورت می پذیرد .مطالب دیگر:
🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان گلپایگان🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان کاشان🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان خوانسار🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان خمینی شهر🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان لنجان🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان مبارکه🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان نائین🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان نجف آباد🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان نطنز🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان سمیرم🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان سمیرم سفلی🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان شهرضا🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان تیران و کرون🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان آبدانان🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان کرج🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان دره شهر🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان نظرآباد🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان دهلران🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان ایلام🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان ساوجبلاغ🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان ایوان🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان بوکان🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان مهران🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان چالدران🔥نقشه کاربری اراضی شهرستان شیروان و چرداول