تحقیق درباره سيستمهاي حرارتي و برودتي

تحقیق درباره سيستمهاي حرارتي و برودتي
تحقیق درباره سيستمهاي حرارتي و برودتي|1675196|zt

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 11 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سيستمهاي حرارتي و برودتي

جهت تهيه شرايط مناسب براي محيط زندگي و كار در فصول مختلف سال، وسائلي مورد استفاده قرار مي گيرند كه هر كدام نقش خاصي در سيستم تأسيساتي ايفاء مي نمايند. به عبارت ديگر دستگاههائي جهت توليد انرژي گرمائي و سرمائي به كار برده مي شوند انرژي آنها توسط خطوط انتقال به مراكز توزيع برده شده به وسائلي كه عمل توزيع و پخش را انجام مي دهند هواي مشروط را در داخل محيط فراهم مي آورند.

وسائلي را كه در سيستمهاي مختلف تأسيساتي مورد استنفاده قرار مي گيرند به طور كلي مي توان به 4 بخش متمايز تقسيم نمود.

وسائل توليد انرژي حرارتي و برودتي

وسائل توليد حرارت (ديگر حرارت مركزي)

از معمولترين مولدهاي گرمائي، ديگر هاي حرارت مركزي مي باشند.

در ديگ ها انرژي حرارتي از سوخت (كه توسط مشعل توليد حرارت مي نمايد) گرفته شده و به آب داده مي شود.مطالب دیگر:
📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه فن آوری مصالح ساختمانی📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه آب انبار 18 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه آب و هوایی نمایشگاه ایالت آیوا 12 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه آجر 41 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه ارگ بم📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه اسب 22 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه انرژی اتمی ایران📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه ایتنرنت📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه ایران خودرو 5ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه بسیج📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تبلیغات درایران وجهان📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تبلیغات📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تخمین عمر زمین 18 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تصویرسازی 34 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تلویزیون دیجیتال 45 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تولید انبوه و طراحی صندلی 8 ص📗تحقیق درمورد آب پنير📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تولید انبوه و طراحی صندلی📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه تیرچه بلوک📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه جاده سازی📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه حجاب استاد مطهری📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه حسابداری📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه خط نسخ و توقیع محقق و رقاع 10 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه خوردگی 15 ص📗دانلود تحقیق در موردتاریخچه رنگ 10 ص