پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید

پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید
پاورپوینت نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن 30 اسلاید |1621396|zt

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 31 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

بسم الله الرحّمن الرحّیم

عنوان :

نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن

نحوه احداث باغ سیب و مراحل مختلف تولید آن

تاریخچــه :

سیب ) یک میوه شفتدار) میوه درختی ازطبقه Malus که عضوی از خانواده گل سرخیان می باشد. بیشتر گروه سیب ها به گونه M. domesticaیا پیوندی های آن تعلق دارند.

اجداد وحشی سیب ها احتمالاً درختی به نام ( Malus sieversii ) است که فاقد اسم همگانی است.و هنوز هم در قزاقستان یافت می شود .محققان در حال مطالعه روی M. sieversii که در برابر بسیاری از بیماریها و آفات مقاوم است می باشند تا بتوانند یک سیب مقاوم تر در برابرسرما بوجود آورند.

در کلیه مناطق آب و هوایی خنک، سیب غذای بسیار مهمّی بوده است. نسبت به سایرمیوه های درختی( احتمالاً بجز مرکبات) سیب را می توان برای ماهها انبار نمود درحالیکه همچنان ارزش غذایی خود را حفظ می کند. سیب های زمستانی که در اواخر پاییز چیده شده و در دمای بالای انجماد در سردخانه یا اتاق سیب نگهداری می کنند از سال 1800 غذای مهّمی در اروپا و آمریکا به شمار می رفته است .

گونه های سیب:

بیش از 7500 گونه سیب شناسایی شده است . این گونه ها در نقاط شمالی، نیمه حاره و معتدل وجود دارند. چون درختان سیب به شرایط خنک کننده (requirement chilling) نیازدارند در آب وهوای استوایی گل نمی دهند.

در بین رایج ترین گونه های تجاری سیب می توان به این موارد اشاره کرد (Braeburn) نیوزیلند، سیب نارنجی (cox) بریتانیا: گونه قدیمی که امروزه محبوبیت گذشته را ندارد.(فوجی ( آسیا،استرالیا( گالا( ،نیوزیلند) سیب طلائی( ،آمریکا واروپا)گرانی اسمیت (استرالیا و کالیفرنیا) جونا گلد( ،آمریکا) جوناتــــان و مکین تــاش (، کانــادا) سیب قرمـز(و آمریکا) نوعی سیب زمستانی.( تمامی این سیب ها بجز نوع آخر شیرین و رنگین هستند.

گرانی اسمیت ترش است و بعضی از مردم آنرا بصورت تازه می خورند در ضمن برای آشپزی هم مطلوب هستند. پوست آن سبز روشن خالدار است . این گونه سیب برای رشد کامل نیازمند آب و هوایی گرم بوده و فصل رشد طولانی مدتی دارد.مطالب دیگر:
📃پاورپوینت و تحقیق استفاده از ارزيابي مدفوع براي كمك به تغذيه گاوهاي شيرده📃پاورپوینت و تحقیق برنامه هاي واكسيناسيون گاوهاي شيري و گوشتي📃پاورپوینت رفتارشناسی اسب📃پاورپوینت معرفي نژادهاي گاوهاي بومي ايران و نژادهای شیری جهان📃پاورپوینت خلاصه کتاب فیزیک پایه1 تالیف محمدرضا بهاری📃پاورپوینت نور، آینه و عدسی📃پاورپوینت طرح توجیهی تولید رنگ‌های صنعتی📃پاورپوینت و تحقیق راهنمايي و توصيه هاي کاربردي جهت آغاز فعاليت پرورش شترمرغ📃پاورپوینت طرح توجیهی پرورش قارچ های خوراکی📃پاورپوینت نظریه های جامعه شناختی نومارکسیستی📃پاورپوینت طرح تولید قالپاق رینگ📃پاورپوینت طرح تولید کولرهای آبی📃پاورپوینت Introduction to heap and heap sort📃پاورپوینت و تحقیق آشنایی با پروتکل FTP📃پاورپوینت آشنايی با RIPE و RIPE NCC📃پاورپوینت و تحقیق آشنایی با CD و DVD📃پاورپوینت آرایه ها در زبان C📃پاورپوینت خلاصه کتاب اصول اساسی برنامه نويسی به زبان اسمبلی Richard C.Detmer ترجمه هاشمی اصل و مشحون📃پاورپوینت آشنایی با سی پی یو (CPU)📃پاورپوینت محیط های چندرسانه ای در نرم افزار پاورپوینت📃پاورپوینت آشنایی با نرم افزار SPSS📃پاورپوینت آموزش دلفی📃پاورپوینت بررسی فن آوری آنتن های هوشمند📃پاورپوینت شناسایي گونه هاي علف هاي هرز📃پاورپوینت ام آر آی (MRI)