دانلود رام اندروید 7 سونی Z5 premium مدل E6853

دانلود رام اندروید 7 سونی Z5 premium مدل E6853
دانلود رام اندروید 7 سونی Z5 premium مدل E6853|1564125|ztrom sony z5 premium android7.1.1

version 32.3.A.2.23

مدل E6853

قابل فلش از طریق برنامه فلش تولز

با خرید فایل لینک دانلود فایل و لینک فلش تولز در اختبار شما قرار گرفته می شود

جهت فلش اندروید 7 باید حداقل از فلش تولز ورژن 9.23.1 استفاده نمایید.

درصورت نیاز به پشتیبانی تماس بگیرید

09363027264

آموزش نصب رام رسمی برای سری اکسپریای سونی با فلش تولز

1. ابتدا برنامه فلش تولز را از لینک پایین پست دانلود و نصب کنید.

2. بعد از نصب به محل نصب برنامه بروید و در پوشه درایور drivers فایل flashtool-drivers.exe را اجرا کنید. در لیست دستگاه ها دیوایس خودتان را بیابید و تیک بزنید تا درایور را کامل نصب کند سپس تیک دو گزینه Fastboot و Flashmode را هم بزنید و نصب کنید.

3. بعد از نصب فلش تولز، فایل رام مورد نظر خودتان را (با فرمت .ftf) در مسیر زیر کپی کنید.

“C:Users(esme computeretoon).flash Toolfirmwares“

محل قرار دادن فایل فلش

4. حالا به محل نصب برگردید و flashtool.exe را اجرا کنید و دستگاه را متصل کنید و مطمئن شوید که آنرا شناسایی کرده است.

5. روی علامت رعد بالای صفحه سمت چپ کلیک کرده و سپس گزینه flashmode را انتخاب کنید

6. در این مرحله فایل رام را که قبلا در پوشه firmware ریخته بودید را انتخاب کنید و تیک های مربوط به پاک کردن اطلاعات قبلی هم زده باشد.

7. حالا flash را بزنید و با ظاهر شدن پیام برای اتصال گوشی به کامپیوتر:

شروع فلش در فلش تول

الف)دستگاه را از کامپیوتر جدا کنید.

ب)آنرا خاموش کنید و درحالی که دکمه ولوم پایین را نگه داشته اید دستگاه را دوباره به کامپیوتر وصل کنید. (توجه:در دستگاه هایی که دکمه بک فیزیکی دارند، به جای ولوم پایین دکمه بک را نگه دارید.)

8. بعد از اتصال به کامپیوتر فلش رام بروی دستگاه شروع میشود حالا همه چیز را رها کنید و منتظر بمانید مراحل نصب کامل شود و وقتی همه چیز تمام شد دستگاه را جدا کنید و آنرا ریست کنید.

نکته : این روش برای فلش کردن فایل فلش با پسوند ftf می باشد

فایل فلش را اشتباه انتخاب نکنیدمطالب دیگر:
📜دانلود تحقیق درباره آموزشگاه كامپيوتر 📜پاورپوینت پیش بینی، شناسایی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان آور محیط کار📜پاورپوینت هزینه های حوادث📜دانلود تحقیق درباره ابداع و طراحي سيستم رايانه‌ای جهت ترجمه متون علمي زبان انگليسي به زبان فارسي📜پاورپوینت استانداردهای ایمنی📜دانلود تحقیق درباره اقلیم و معماری📜دانلود تحقیق درباره بررسی اجرای نوین ساختمان با استفاده از بتن و پنلهای سه بعدی📜دانلود تحقیق درباره انواع انرژی📜دانلود تحقیق درباره انرژی📜پاورپوینت ارگونومی در محیط کار📜دانلود تحقیق درباره انسان و معماری📜پاورپوینت مبانی ایمنی و بهداشت کار📜پاوپوینت مثلث آتش / انفجار📜طریقه پودر کردن سنگ به مقدار کم به روش دستی📜دانلود تحقیق درباره ارائه راهكارهايي براي صرفه جويي در مصرف انرژي📜دانلود تحقیق درباره ارائه مدل شبيه سازي رايانه اي براي سيستم كنترل خودكار خشك كن خورشيدي📜دانلود تحقیق درباره ارائه مدل ارزيابي فني ـ اقتصادي احداث و بهره‌برداري از آزادراه‌ها و بزرگراه ها📜پاورپوینت مونتاژ مکانیکی📜پاورپوینت برنامه ریزی تامین مواد📜پاورپوینت ایمنی و بهداشت در صنعت جوشکاری و برشکاری📜پاورپوینت نمودارهای زمان- دما- دگرگونی📜دانلود تحقیق درباره استفاده از مواد زائد در ساختار روسازي در اندونزي📜دانلود تحقیق درباره اتصال کامپيوتر به شبکه 📜دانلود تحقیق درباره برنامه اکسل 📜پاورپوینت انجماد فولاد